Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel nie wytrzymała. Napisała komentarz o alimentach Kevina
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.04.2024 22:40

Roksana Węgiel nie wytrzymała. Napisała komentarz o alimentach Kevina

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. AKPA, KAPiF

Wszystko wskazuje na to, że Roksana Węgiel i starszy od niej o osiem lat Kevin Mglej są już po ślubie cywilnym. Mąż młodej gwiazdy ma dziecko z poprzedniego związku. Teraz pewna internautka wytknęła Roxie, że jej facet rzekomo nie płaci alimentów. Węgiel nie potrafiła przejść obojętnie wobec tak obraźliwych słów.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub cywilny

Raptem kilka dni temu polskie media zelektryzowała informacja o ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Dowodem na słuszność tych doniesień miały być widoczne na ich palcach obrączki. Kevin Mglej zdecydował się wycofać z mediów społecznościowych jeszcze zanim gruchnęła wiadomość o jego ślubie z Roxie.

Węgiel w rozmowie z Pudelkiem skomentowała zniknięcie ukochanego z sieci. Jak się okazuje, popularność nigdy nie należała do priorytetów Kevina.

On nigdy nie chciał działać publicznie jako instagramer. On ma na głowie inne sprawy - swoje biznesy, swoje firmy, więc tym się zajmuje. Po czasie stwierdził, że to była jedna z jego najlepszych decyzji, więc super - zdradziła Roksana Węgiel.

Nie wszyscy jednak wierzą w dobre serce tekściarza. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel, Kevin Mglej Fot. KAPiF
Bilety na koncert Roksany Węgiel kosztują nawet 1000 złotych. Skomentowała: „Nie ustalam tych cen” Chłopak Roksany Węgiel to 26-letni artysta, ojciec dziecka znanej aktorki? 17-latka: "Jego skóra pachnie lepiej niż ostatnie dni wakacji"

Internautka zarzuciła Roxie, że jej facet nie płaci alimentów

Wspomniany wywiad Roksany Węgiel z serwisem Pudelek trafił również na oficjalne konto portalu na Instagramie. Jedna z internautek, która się z nim zapoznała, nie dowierza w dobre intencje Kevina Mgleja i zarzuciła Roxie, że jej ukochany nie płaci alimentów. 

Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko alimentów nie płaci - zarzuciła użytkowniczka aplikacji.

Roksana Węgiel nie pozostała obojętna wobec tych zarzutów, które padły pod adresem jej faceta. 

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel Fot. KAPiF

Roxie odpowiada na zaczepkę internautki

Roxie stanęła w obronie swojego partnera. Nie potrafiła pozostawić tak złośliwych słów bez reakcji. Jej odpowiedź była krótka, ale konkretna.

Płaci i to sporo XD - odpowiedziała Roksana Węgiel.

Przypomnijmy, że matką dziecka Kevina Mgleja jest aktorka Malwina Dubowska, którą widzowie mogą znać m.in. z serialu “Pierwsza miłość” czy “Korona królów”. Ich syn William urodził się 28 styczna 2020 r. Para niedługo później ogłosiła rozstanie.