Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Co Ty ze sobą robisz”, nie tak widzieli jej karierę. Roksana Węgiel zawiodła swoich fanów, tego jej nie wybaczą
Kamil Świętek
Kamil Świętek 15.12.2023 22:21

„Co Ty ze sobą robisz”, nie tak widzieli jej karierę. Roksana Węgiel zawiodła swoich fanów, tego jej nie wybaczą

Roksana Węgiel zawiodła swoich fanów, tego jej nie wybaczą
Roksana Węgiel zawiodła swoich fanów, tego jej nie wybaczą, fot. KAPiF

Roksana Węgiel szturmem podbiła polski show-biznes. Wygrana w The Voice Kids, zwycięstwo na Eurowizji Junior oraz nieschodzące z list przebojów przeboje, sprawiły, że młodziutka gwiazda stała się ikoną polskiej muzyki rozrywkowej XXI wieku. Wydawało się, że piosenkarka w pełni spełnia oczekiwania swoich wiernych fanów, którzy stoją za nią murem. Murem, który zburzyła o co najmniej o dwie kondygnacje jednym postem na Instagramie.

Roksana Węgiel i jej social media

Roksana Węgiel to definitywnie gwiazda show-biznesu na miarę XXI wieku. Aktywna nie tylko na scenie muzycznej, ale i poza nią, co rusz dostarcza swoim fanom emocji. Niesamowite koncerty młodej piosenkarki, odważne kreacje oraz prężnie działające social media, to filary, bez których jej kariera z pewnością nie nabrałaby takiego rozpędu.

Niestety błyskawicznie rozwijające się, spektakularne wręcz triumfy na wielkiej scenie są niezwykle podatne na drobne wpadki. O tych z pewnością dobitnie przekonała się Roksana Węgiel niedługo po wrzuceniu najbardziej kontrowersyjnego zdjęcia na Instagrama w swojej karierze.

"Płakałam trzy razy". Roksana Węgiel zalała się łzami, jej 28-letni narzeczony był u jej boku w chwilach wzruszenia Roksana Węgiel zareagowała na komentarze ws. jej ubioru. Jest mocna odpowiedź

Kontrowersyjny wpis Roksany Węgiel dzieli fanów

Miliony zwolenników piosenkarki z wypiekami na twarzach śledziło jej galopujący rozwój w show-biznesie. Dla przypomnienia Roksana Węgiel wstąpiła na wielką scenę, będąc jeszcze nastolatką. Być może dlatego, wielu jej wiernych fanów wciąż widzi w niej małą Roksankę z The Voice Kids, mimo że piosenkarka jest już dorosłą kobietą.

Dlatego też tym bardziej szokują odważne kreacje, mocne wypowiedzi, czy kontrowersyjne posty młodej gwiazdy pop. Jej najnowszy wpis na Instagramie to jednak coś więcej niż młodzieńcze faux-pas.

ZOBACZ TAKŻE: Ile zarabia 18-letnia Roksana Węgiel? Lepiej złapcie się czegoś, zanim zobaczycie tę kwotę

Kaskady komentarzy pod postem Roksany Węgiel

Najnowszy wpis Roksany Węgiel przelał czarę goryczy. Fani nie mogli puścić jej tego płazem. Oto ich idolka zamieściła wpis, na którym pozuje przed obiektywem w czerwonej bieliźnie, wyraźnie eksponując swoje wdzięki.

Fani nie pozostali obojętni na odważny ruch młodej gwiazdy:

  • Po co to pokazywać się półnago w necie.
  • W złą stronę to poszło... Zagubiłaś się…
  • Oj dziecko, co Ty ze sobą robisz.... Kariera za bardzo chyba uderzyła do głowy – grzmią w komentarzach internauci.

Czy jednak post ten będzie początkiem końca dynamicznego rozwoju kariery Roksany Węgiel? Z pewnością nie. Chociaż kontrowersyjne zdjęcie wyraźnie podzieliło jej fanów, wśród nich nie brakuje pozytywnych w odbiorze komentarzy:

  • Wielka afera, a jakby dodała zdjęcie w stroju kąpielowym to jedno i to samo.
  • Nie przejmuj się komentarzami.
  • Co wam da pisanie takich komentarzy, jakby spoko komuś sie może to się nie podobać, ale ludzie ona nie ma 13 lat już. Jest dorosła i robi to co chce nic wam do tego – piszą broniący gwiazdy fani.

Jak Wy odbieracie post Roksany Węgiel? Uważacie, że przesadziła?

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16