Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandaliczne komentarze pod zdjęciem Wiktorii Gąsiewskiej. Dotyczą jej wagi
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.04.2024 16:14

Skandaliczne komentarze pod zdjęciem Wiktorii Gąsiewskiej. Dotyczą jej wagi

Wiktoria Gąsiewska
Fot. KAPiF

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Instagramie dwa nowe zdjęcia, do których zapozowała na łonie natury. Komentarze, które pojawiły się pod postem są skandaliczne. Większość dotyczy jej wagi. “Przytyło Ci się” to dopiero początek. 

Wiktoria Gąsiewska cieszy się dużą popularnością

Wiktoria Gąsiewska pomimo młodego wieku jest bardzo popularna. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w serialu “Rodzinka.pl”, gdzie występowała u boku Macieja Musiała i Julii Wieniawy. To właśnie na planie tej produkcji poznała chłopaka, z którym przez długi czas tworzyła bardzo medialny związek. Z Adamem Zdrójkowskim, o którym mowa, rozstała się już jednak jakiś czas temu. 

Obecnie aktorka nadal związana jest z Telewizją Polską. Możemy ją oglądać w serialu “Barwy szczęścia”, gdzie gra ze swoim obecnym partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem. To właśnie z ukochanym wybrała się na urlop, z którego zdjęcia wywołały burzę na jej profilu. 

Maja Rutkowski pokazała córkę z poprzedniego związku. Kaja ma już 20 lat Bracia Koral żyją w przepychu. Uwagę zwraca szczegół w oknie

Wiktoria Gąsiewska opublikowała nowy post na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska jest aktywna w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób. Na jej profilu możemy znaleźć nie tylko zdjęcia z profesjonalnych sesji i współprac reklamowych, lecz także trochę kadrów z jej życia prywatnego i licznych podróży. Tym razem Wiktoria i Jasper wybrali się do Hiszpanii. Fani są na bieżąco z ich wakacjami. 

Widać, że para świetnie się bawi. Jednak najnowsze zdjęcia, którymi podzieliła się aktorka w sieci, wywołały burzę na jej instagramowym profilu. Fotografie, o których mowa, Wiktoria Gąsiewska opisała emotkami kwiatów, nie dodając nic więcej. Internauci szybko się jednak dopatrzyli pewnej rzeczy i nie omieszkali wytknąć tego Gąsiewskiej. 

Te zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej wywołały burzę na jej profilu

Internauci nie potrafili przejść obojętnie obok tych zdjęć Wiktorii Gąsiewskiej. Aktorka zapozowała na łonie natury ubrana w sportowy strój - legginsy i top. Wiele osób zostawiło pod postem złośliwy komentarz. W ich wpisach możemy przeczytać: 

Chyba Ci się trochę przybrało. 

Wreszcie jakaś okrągła ładna pupa :)

Przytyło Ci się.

Fanki aktorki stanęli w jej obronie. 

Widać, że czuje się dobrze we własnym ciele - niejeden szkieletor siebie nie akceptuje. Wiktoria jest piękną kobietą, nie każda musi wyglądać jak z taśmy i mieć kaczy dziób żeby prezentować się zjawiskowo, także brawo za samoakceptację. 

Tak czytam te komentarze i po prostu nie dowierzam w to, jak można napisać takie rzeczy. Wiktoria to piękna, młoda, i przede wszystkim zdrowa kobieta, o pięknych naturalnych kształtach. Bądźmy dla siebie milsi i bardziej wyrozumiali.