Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rafał i Asia z "Love Island" na zdjęciu z wózkiem. "Będziesz wspaniałą żoną i mamą"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.05.2024 10:20

Rafał i Asia z "Love Island" na zdjęciu z wózkiem. "Będziesz wspaniałą żoną i mamą"

Asia i Rafał Love Island
Fot. Instagram.com/loveislandwyspamilosci

W “Love Island” Rafała i Asię połączyło wielkie uczucie. Choć nie mieli zbyt wiele czasu, by rozwinąć swoją relację w programie, widać, że para wciąż pozostaje pod swoim urokiem i powoli zaczyna planować wspólną przyszłość. Fani, których sympatię zakochani zaskarbili sobie jeszcze na Wyspie Miłości, z zapartym tchem śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno, odpowiadając na pytania widzów, okazało się, że Asia i Rafał chcieliby założyć wspólnie rodzinę. Teraz uczestnik udostępnił zdjęcie swojej ukochanej z dziecięcym wózkiem! Dołączył do niego poruszające wyznanie.

"Love Island": Asia i Rafał byli faworytami widzów

W 9. edycji “Love Island” wzięło udział mnóstwo osób, których poczynania sprawiały, że fani wstrzymywali oddech z wrażenia. I choć finał programu już za nami, wielu widzów wciąż jeszcze ma w pamięci emocje, których dostarczyło im show. Spośród wszystkich par głosami publiczności do finału przeszli Asia i Rafał, Patrycja i Robert oraz Zuza i Jarek. Szanse na wygraną były między nimi naprawdę wyrównane. W finale znalazła się ścisła szóstka ulubieńców widzów! Gdy Karolinie Gilon przyszło ogłosić zwycięzców, nikt nie mógł przewidzieć, która para znajdzie się na pierwszym miejscu.

Po ogłoszeniu wyników okazało się, że to Zuza i Jarek zgarnęli główną nagrodę wynoszącą 100 tys. złotych. Tuż za nimi na podium uplasowali się Patrycja i Robert, natomiast trzecie miejsce przypadło Asi i Rafałowi. Jednak każda z par, niezależnie od wyników, wyniosła z programu coś bezcennego, czyli uczucie do siebie. Czy jednak miłość islanderów będzie miała szanse przetrwać? W przypadku Asi i Rafała, którzy od początku byli faworytami, to niemal pewne!

Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" szykują się do ślubu? Wymowne zdjęcie Zuza i Jarek z "Love Island" nie są już razem? Tylko nam zdradził, jaka jest prawda

"Love Island": Asia i Rafał planują założyć rodzinę

Asię i Rafała połączyło głębokie uczucie już niemal od początku udziału w programie. Nie dziwi więc fakt, że widzowie są dalej bardzo ciekawi ich losów jako pary. Tuż po zakończeniu udziału w show, zakochani oznajmili, że zamierzają kontynuować swoją relację. Co więcej, mają już kilka planów, które udowadniają, że poważnie traktują swój związek i chcą spędzić ze sobą przyszłość. W jednym z ostatnich postów na Instagramie Rafał zdradził, że razem z Asią planują wspólnie zamieszkać.

Mój pobyt na wyspie miłości był dla mnie zdecydowanie najlepszą decyzją w moim życiu. Decydując się na udział w programie, nosiłem w sobie nadzieję, że poznam tam kogoś wyjątkowego, ale nie sądziłem, że poznam tam miłość mojego życia, z którą już za niedługo zamieszkam. Asiu, Kocham Cię. Nie dość, że znalazłem w programie miłość, to w dodatku grono wspaniałych znajomych oraz mega dużo ciekawych wspomnień oraz doświadczeń. Pamiętajcie, kochajcie się i pomagajcie innym, zdrowie i rodzina jest najważniejsza, reszta jakoś sama się ułoży – wyznał uczestnik.

To jednak nie wszystko, ponieważ gdy podczas sekcji pytań i odpowiedzi z fanami wywiązał się temat posiadania dzieci, Asia bez cienia wątpliwości odpowiedziała:

W przyszłości na pewno.

ZOBACZ TEŻ: Zuza z Love Island pokazała swój talent. Lawina zachwytów

"Love Island": Rafał opublikował zdjęcie swojej ukochanej z dziecięcym wózkiem

Teraz Rafał poszedł o jeszcze jeden krok dalej w temacie, który najbardziej intryguje widzów “Love Island”. Uczestnik opublikował uroczy kadr, na którym on i Asia zapozowali z dziecięcym wózkiem. Podpis, który zamieścił pod fotografią, jest wyjątkowo poruszający!

Chociaż ostatni raz widzieliśmy się wczoraj to już tak bardzo za Tobą tęsknię. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu się spotkamy. Od wczoraj odliczam godziny, minuty i sekundy do naszego spotkania. Kocham Cię bardzo Asia. Wiem na pewno, że będziesz wspaniałą żoną i mamą. Jestem pewny, że nasze wspólne mieszkanie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Kocham Cię mała – napisał Rafał na swoim Instagramie.

Zdjęcie, które opublikował, pochodzi z odcinka, w którym jako para musieli wziąć udział w wyzwaniu i wspólnie zaopiekować się lalką imitującą ich wspólne dziecko. Para śpiewająco poradziło sobie z tym zadaniem, dlatego Rafał nie ma wątpliwości, że w przyszłości będzie mógł założyć z Asią szczęśliwą rodzinę!