Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Pytanie na śniadanie": Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Opczowska zalała się łzami, wzruszające pożegnanie Łukasza Nowickiego
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 29.06.2023 14:16

"Pytanie na śniadanie": Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Opczowska zalała się łzami, wzruszające pożegnanie Łukasza Nowickiego

Łukasz Nowicki żegna się z programem „Pytanie na śniadanie”
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Łukasz Nowicki żegna się z programem „Pytanie na śniadanie”

28 czerwca Łukasz Nowicki poinformował o swojej decyzji, by pożegnać się z programem „Pytanie na śniadanie”, z którym był związany przez 13 lat. 29 czerwca w segmencie „PnŚ na bis” na kanapie zasiadła prawie cała obsada śniadaniówki Telewizji Polskiej, która zebrała się, by pożegnać Łukasza Nowickiego po jego finałowym odcinku. 

„Pytanie na śniadanie” wspomina najlepsze momenty Łukasza Nowickiego

Na przestrzeni swojego czasu w „Pytaniu na śniadanie” Łukasz Nowicki miał 9 stałych ekranowych partnerek, w tym Marzenę Rogalską, Iwonę Radziszewską, Monikę Richardson (wówczas jeszcze Zamachowską), Grażynę Torbicką, Olę Rosiak, Joannę Racewicz, Marzenę Kawę, Idę Nowakowską i Małgorzatę Opczowską. W ramach wspomnień pokazano urywki z pierwszych wspólnych odcinków każdej z par. 

Jak wspomniano, większość widzów „Pytania na śniadanie” ceni prowadzącego za jego poczucie humoru. Przypomniano także jego tubalny śmiech. Jak przyznano, jego współpracownikom będzie go bardzo brakować. 

NOWE mrożące nagrania z Kos. Chwilę później Anastazja nie żyła, czy to była jej ostatnia droga?

Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego

Siedząc na kanapie ekipa programu zaprezentowała także fragmenty programu „Pytanie na śniadanie” pokazujące jego pasję Łukasza Nowickiego do potraw gotowanych w śniadaniówce i segmentów związanych z aktywnością fizyczną.

Powiem Wam szczerze, że to, co się w ogóle dzisiaj dzieje, to jest coś, czego się absolutnie nie spodziewałem  i to nie jest żadna fałszywa skromność, po prostu cały czas mam poczucie, że na to nie zasługuje i że to jest jakiś żart, że jakieś mrugnięcie okiem, a za chwileczkę coś się wydarzy, jakaś taka totalna przewrotka, tracę rezon. Próbowałem dzisiaj parę takich fajnych zdań  skonstruować, nic mi nie wychodzi – wyznał Łukasz Nowicki pod koniec.

„Pytanie na śniadanie” bez Łukasza Nowickiego

Na koniec segmentu wszyscy zebrani połączyli się w wielkim grupowym uścisku, a następnie odśpiewano „Sto lat!”. Później cała ekipa udała się do kuchni, gdzie czekał na nich tort, gdzie ponownie zaśpiewano dla odchodzącego prowadzącego.

Były już prowadzący „Pytania na śniadanie” otrzymał wielki bukiet kwiatów, a partnerująca mu jako ostatnia Małgorzata Opczowska zalała się łzami. 

Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego 1.png
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego
Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego 2.png
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego
Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego 3.png
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego
Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego 4.png
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Ekipa „Pytania na śniadanie” żegna Łukasza Nowickiego
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji