Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ale PRZECIEKI z TVP. To on ma zastąpić Łukasza Nowickiego w "Pytaniu na Śniadanie", będziecie w szoku
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 28.06.2023 16:56

Ale PRZECIEKI z TVP. To on ma zastąpić Łukasza Nowickiego w "Pytaniu na Śniadanie", będziecie w szoku

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF, Łukasz Nowicki ma zastępcę w "PnŚ"

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Łukasz Nowicki odchodzi z programu “Pytanie na śniadanie”, w którym występował od kilkunastu lat. Wiele osób jest zszokowanych tym faktem. Podobne uczucie może pojawić się, gdy dowiedzą się one, kto zastąpi znanego i lubianego prezentera.

Portal “Świat Gwiazd” ustalił, kto najprawdopodobniej zasiądzie obok Małgorzaty Opczowskiej.  Obsada śniadaniówki planuje jednak najpierw godnie pożegnać odchodzącą postać.

Kto zastąpi Łukasza Nowickiego w "Pytaniu na śniadanie"?

Odejście Łukasza Nowickiego z “Pytania na śniadanie” spowodowało, że momentalnie zaroiło się od plotek, kto zostanie zatrudniony na jego miejsce. “Świat Gwiazd” dotarł do informacji, kto ma największe szanse na zajęcie tego stanowiska. Ma to być Mateusz Szymkowiak.

- Jest bardzo doświadczony w prowadzeniu programów na żywo. Prowadził wielokrotnie “Pytanie na śniadanie” w zastępstwie za swoich kolegów - powiedziała jedna z osób pracujących w TVP.

Katarzyna Dowbor opuściła Polskę. Nie jest to wyjazd prywatny, zaczyna się nowy rozdział w jej życiu?

Dwie osoby dołączą do obsady "Pytania na śniadanie"

Publiczny nadawca ma poprosić Szymkowiaka o zastępstwo Łukasza Nowickiego w programie “Pytanie na śniadanie”. Nie jest on jednak jedynym kandydatem do wejścia w tę rolę.

- Najczęściej mówi się właśnie o Szymkowiaku, że dostanie swoją szansę jako główny prowadzący, ale są też inne mocne nazwiska - powiedział informator “Świata Gwiazd”.

Do obsady śniadaniówki TVP ma jednak dołączyć jeszcze jedna osoba. Poszukiwany jest partner dla Anny Popek.

Zastępca Łukasz Nowickiego nie będzie jedyną nową twarzą w "Pytaniu na śniadanie"

- Programy śniadaniowe mają to do siebie, że widzowie przyzwyczajają się do par prowadzących i nie lubią zmian. Są tacy, którzy włączają poranny program dla konkretnych osób. Anna Popek wprowadziła sporo zamieszania swoim pojawieniem się w "Pytaniu na śniadanie" i jak widać żadna z prezenterek nie chce jej oddać swojego partnera - powiedziała osoba z TVP “Światowi Gwiazd”.

Jeszcze nie wiadomo, kto dołączy do szanowanej dziennikarki, być może będzie to zupełnie nowa postać, a kandydatów na to miejsce ma być trzech.

Mateusz Szymkowiak, fot. KAPIF
fot. KAPIF
Małgorzata Opczowska, Łukasz Nowicki, fot. KAPIF
fot. KAPIF
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik