Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zaskakująca zmiana zasad w „Tańcu z Gwiazdami”. Podjęto decyzję
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 28.04.2024 14:12

Zaskakująca zmiana zasad w „Tańcu z Gwiazdami”. Podjęto decyzję

Jury "Tańca z Gwiazdami"
Fot. KAPiF

Już dziś półfinał “Tańca z Gwiazdami”. Każdy odcinek dostarczał widzom mnóstwa emocji. Podobnie będzie na finiszu show. Już za tydzień będziemy mogli obejrzeć wielki finał walki o kryształową kulę. Zajdą w nim jednak niespodziewane zmiany. Tego jeszcze nie było. 

Obecna edycja "Tańca z Gwiazdami" dostarcza widzom mnóstwa emocji

Te osoby, które śledzą obecną edycją “Tańca z Gwiazdami” od pierwszego odcinka, wiedzą, że nie brakowało w niej emocji. Tej wiosny mogliśmy oglądać 14. edycję show, która prezentowała bardzo wysoki taneczny poziom. Do walki o kryształową kulę stanęło wiele znanych nazwisk. Jest wśród Roksana Węgiel oraz Maciej Musiał. Była również Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Jedną z uczestniczek była też Dagmara Kaźmierska. Ta ostatnia sama zrezygnowała z udziału w show z powodu kontuzji, a następnie zniknęła z show biznesu po tym, jak na jaw wyszły szokujące szczegóły dotyczące jej kryminalnej przeszłości. 

Już dziś wieczorem będziemy mogli obejrzeć odcinek półfinałowy. 

"Taniec z Gwiazdami" Fot. KAPiF

 

To ich Pavlović widziałaby w “Tańcu z Gwiazdami” Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami

Gwiazdy zatańczyły ze swoimi najbliższymi

W poprzednim ćwierćfinałowym odcinku gwiazdy do tańca zaprosiły najbliższe im osoby. Roxie zdecydowała się zatańczyć ze swoich ukochanym i towarzyszącym im Michałem Kassinem. Szczególnie wrażenie na widzach zrobiło salto wykonane przez Kevina Mgleja. Jury także bardzo spodobał się ich taniec, co pokazali, dając najwyższą możliwą notę 40 punktów.

Z kolei Maciej Musiał zaprosił do tańca swoją mamę. Wiele osób myślało, że to jego siostra. Co ciekawe, dzisiejszy odcinek półfinałowy, jak i sam finał zapowiadają się również bardzo ciekawie. 

“Taniec z Gwiazdami” Fot. KAPiF

Nagłe zmiany przed finałem "Tańca z Gwiazdami"

Zarówno dzisiejszy odcinek półfinałowy, jak i sam finał, w którym zajdą nagłe zmiany, z pewnością także będą bardzo emocjonujące. Dziś na parkiecie swoje tańce zaprezentują cztery pary, a odpadnie tylko jedna z nich. Tym samym, po raz pierwszy w historii tanecznego show w samym finale wystąpią nie dwie pary, a trzy. 

Jeden z show biznesowych portali postanowił zapytać Iwonę Pavlović o to, kto jej zdaniem ma największe szansę na kryształową kulę. 

Teraz się wydarzyło coś takiego, że praktycznie każdy może pójść dalej. Każda gwiazda, która tańczy w tym programie, może ten program wygrać, więc wydaje mi się, że ta rywalizacja zrobiła się naprawdę sympatyczna, ale też bardzo różna i sprawiedliwa - powiedziała jurorka w rozmowie z Faktem.

A Ty masz swojego faworyta? 

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović Fot. KAPiF