Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Producenci „PnŚ” szukają 5 pary prowadzących. Mówi się o 2 nazwiskach
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.02.2024 19:37

Producenci „PnŚ” szukają 5 pary prowadzących. Mówi się o 2 nazwiskach

Producenci „Pytania na Śniadanie” szukają 5 pary prowadzących, fot. KAPiF
Producenci „Pytania na Śniadanie” szukają 5 pary prowadzących, fot. KAPiF

Program „Pytanie na śniadanie” przeszedł w ostatnim czasie prawdziwą rewolucję. Nowa szefowa formatu pożegnała się z wszystkimi dotychczasowymi prowadzącymi, którzy nie mieli nawet okazji oficjalnie pożegnać się z fanami na ekranie. Na ich miejsce przyszły nowe twarze, choć niektóre z nich są już świetnie znane fanom śniadaniówki TVP.  

Fanów „Pytania na śniadanie” od kilku tygodni witają nowe twarze

Od kilku tygodnie fani „Pytania na śniadanie” są świadkami, jak na ich oczach program przechodzi ogromną przemianę. Nowymi prowadzącymi zostały następujące duety: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. Najnowszym nabytkiem formatu są z kolei Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Ostatnia z par poprowadziła wydanie śniadaniówki TVP po raz pierwszy w minioną sobotę. Zgodnie z informacjami z TVP to jeszcze nie koniec rewolucji. Pojawiły się pierwsze przecieki na temat nadchodzących zmian. 

Beata Tadla i Tomasz Tylicki, fot. KAPiF.jpg
Beata Tadla i Tomasz Tylicki, fot. KAPiF
Beata Tadla i Tomasz Tylicki, fot. KAPiF (2).jpg
Beata Tadla i Tomasz Tylicki, fot. KAPiF
Znany stylista o stylu Antonowicza: „Fatalnie, niechlujnie” Kammel nie wytrzymał. Przerwał milczenie po zwolnieniu z TVP

Do programu „Pytanie na śniadanie” ma dołączyć jeszcze jedna para

Jak zdradziła w połowie stycznia Kinga Dobrzyńska, która niedługo wcześniej objęła stanowisko nowej szefowej programu, „Pytanie na śniadanie” docelowo ma prowadzić pięć par prowadzących

Docelowo będzie pięć par, które będą prowadziły program w tygodniu i jedna para rotacyjnie co pięć tygodni pojawi się w sobotę i niedzielę. Chciałabym, żeby to były stałe dni w tygodniu, aby zapewnić dobrą współpracę z wydawcami – powiedziała „Wirtualnym Mediom”. 

Wówczas nie było jeszcze wiadomo, że z programem telewizyjnym pożegnały się wszystkie dotychczasowe gwiazdy, przewidywano zatem, że część ze starych prowadzących pozostanie. Wkrótce potem wyszło na jaw, że wszystkie pięć par gospodarzy będą nowymi nabytkami formatu. 

Studio programu „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF 1.jpg
Studio programu „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF
Studio programu „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF.jpg
Studio programu „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: PnŚ: Lawina komentarzy po debiucie Tadli i Tylickiego

To oni dołączą do programu „Pytanie na śniadanie”?

Jak dotąd format ujawnił cztery nowe pary prowadzących, co oznacza, że widzów o porankach witać będzie jeszcze jeden duet. Na tę chwilę jego skład nie jest jednak jeszcze znany. Zgodnie z medialnymi doniesieniami, obecnie trwają intensywne poszukiwania nowych prowadzących i przeprowadzane są próby kamerowe. Według informatorów „Pudelka”, piątą parę gospodarzy mieliby tworzyć Paulina Drażba i Mateusz Szymkowiak, którzy są od lat związani ze stacją TVP.

Gdy nowa para zostanie wybrana, prawdopodobnie produkcja poczeka z ogłoszeniem ostatniego duetu do dnia poprzedzającego ich debiut. Tak było w przypadku poprzednich prowadzących, którzy dołączyli w ostatnich tygodniach do programu. 

Paulina Drażba, fot. KAPiF.jpg
Paulina Drażba, fot. KAPiF
Mateusz Szymkowiak, fot. KAPiF.jpg
Mateusz Szymkowiak, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek, Wirtualne Media

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?