Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Znany stylista o stylu Antonowicza: „Fatalnie, niechlujnie”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 05.02.2024 22:37

Znany stylista o stylu Antonowicza: „Fatalnie, niechlujnie”

Filip antonowicz, Daniel Jacob Dali
AKPA, Instagram @danieljacobdali

Za nami wiele zmian w Telewizji Polskiej, ale kto wie, czy jeszcze więcej nie czeka nas w najbliższym czasie? Tak czy siak, wielkie emocje rozbudza między innymi wymiana prowadzących “Pytania na Śniadanie”. Jedna z par już od ponad tygodnia jest na językach wielu osób. Najpierw oberwało się Katarzynie Dowbor, ale tym razem pod lupę został wzięty jej ekranowy partner. Zgadzacie się z tą krytyką? 

Filip Antonowicz w "Pytaniu na Śniadanie"

W obliczu dynamicznych zmian w Telewizji Polskiej obserwujemy wiele nowych zabiegów w programach emitowanych przez stację. Modyfikacje dotknęły między innymi popularny program poranny “Pytanie na Śniadanie”, których nową szefową stała się Kinga Dobrzyńska, dziennikarka od lat związana z publiczną telewizją. Postanowiła ona podjąć radykalne kroki, mające doprowadzić do polepszenia jakości treści pojawiających się podczas trwania formatu.

Niedawno media obiegła informacja o zwolnieniu wszystkich osób, które do tej pory zajmowały się prowadzeniem “Pytania na Śniadanie”. Tym samym z pracą pożegnało się wiele znanych i lubianych twarzy. Do tej pory ogłoszono cztery nowe pary, które obejmą stanowisko prezenterów porannego pasma. To Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger, Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Beata Tadla popełniła wielki błąd w "PnŚ". Mocne Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego? No ładnie

Filip Antonowicz i Katarzyna Dowbor w ogniu krytyki?

Duże emocje wzbudza ostatnia z wymienionych par, która swój debiut przeżyła 27 stycznia. Wiele osób uznało, że pomiędzy Katarzyną Dowbor i Filipem Antonowiczem nawiązał się świetny kontakt i ich styl prowadzenia programu jest na wysokim poziomie. Przeszkodą nie jest nawet dzieląca ich różnica wieku, która wynosi 26 lat. Komentarze odnoszące się do ich współpracy na ogół są pozytywne.

Mimo to, niektórzy oglądający postanowili skrytykować prowadzących. Najbardziej oberwało się Katarzynie Dowbor, którą źle oceniono ze względu na wiek oraz stylizacje, które ubiera na plan. Widzowie oczekiwali bowiem, że do programu zostanie wprowadzona prawdziwie “młoda krew”, a stroje dziennikarki zdecydowała się omówić nawet Karolina Domaradzka. Jak się okazuje, ubiór drugiego prowadzącego również nie wszystkim przypadł do gustu. Zostało to dobitnie skomentowane przez jednego z popularnych stylistów. 

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Kammel nie wytrzymał. Przerwał milczenie o zwolnieniu z TVP. Wszyscy aż mają ciarki, “jesteście bezlitośnie manipulowani”

Filip Antonowicz nisko oceniany

Filip Antonowicz do tej pory pracował między innymi dla Radia Eska. Po dziennikarzu widać na pierwszy rzut oka, że ma swój określony, luźny styl ubierania się. Jest często widziany w bluzach i dżinsach, na głowę nakłada czapki z daszkiem. Niemniej jednak w studiu “Pytania na Śniadanie” pokazuje się w nieco bardziej stonowanej odsłonie

akpa20110405_cztery_gramy_6052.jpg
Źródło: AKPA

Koszula w kratę i granatowa marynarka nie zachwyciły jednak dziennikarza modowego Daniela Jacoba Dali, który postanowił skrytykować stroje, w których zaprezentował się do tej pory prowadzący. Nie pozostawił na nim suchej nitki!

“Filip Antonowicz zaprezentował się fatalnie, wręcz niechlujnie i nieestetycznie. Kilka niepotrzebnych warstw założonych naraz wywołały efekt, jakby Filip założył na siebie wszystko, co miał w szafie, i to w dodatku byłyby ubrania sprzed lat. Fatalne kolory, które tylko odstraszały i nie miały nic wspólnego z obecnie panującymi trendami. Wyglądał jak słaby raper z lat 90. bez zupełnego talentu”.

Stylista doradził Filipowi Antonowiczowi wymianę całej garderoby i większą dbałość o to, co na siebie zakłada. Też macie takie zdanie? 

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!