Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prezes PZPN naprawdę powiedział to o trenerze na godziny przed meczem Polski
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.06.2024 16:20

Prezes PZPN naprawdę powiedział to o trenerze na godziny przed meczem Polski

Cezary Kulesza
fot. KAPiF

Właśnie trwa mecz, na którym kibice reprezentacji Polski czekali najbardziej. Nasza drużyna narodowa gra dziś z Holandią. Emocje sięgają zenitu. Prezes PZPN nie uspokoił ani fanów ani zawodników, mówiąc o trenerze naszej reprezentacji. 

Te słowa naprawdę padły z ust prezesa PZPN tuż przed meczem Polski

Cezary Kulesza zabrał głos tuż przed meczem Polska-Holandia. Jednak jego słowa nie ostudzą emocji, od których fani piłki nożnej aż kipią. 

Michał nie daje tego po sobie poznać, ale wiem, że jest zestresowany. Nie pokazuje tego, bo okazywanie zdenerwowania może źle skutkować na kadrę. Piłkarze bardzo szybko to wyłapią. Michał zachowuje się profesjonalnie, ale wiem, że wewnątrz w nim aż kipi - odpowiedział Kulesza na pytanie o to, czy Michał Probierz się stresuje. 

W meczu Polska-Holandia nasza reprezentacja strzeliła już gola! 

Chwilę przed meczem dziewczyna Nicoli Zalewskiego dodała wymowne zdjęcie Euro 2024: Wróżka zdradza swoje przewidywania przed meczem Polski

Polska remisuje z Holandią po pierwszej połowie

Pierwsza połowa meczu dobiegła końca. Wynik Polski z Holandią to 1:1. Emocje sięgają zenitu. Żona Wojciecha Szczęsnego opublikowała w sieci swoją reakcję na gola strzelonego przez biało-czerwonych. 

Kulesza modli się za naszą reprezentację

Cezary Kulesza zapowiedział w sieci, że jedzie do kościoła modlić się za naszą reprezentację. Niewykluczone, że pierwsza z bramek padła właśnie za wyższym wstawiennictwem. Druga połowa meczu trwa. 

Zaraz jedziemy do kościoła, żeby pomodlić się za naszą reprezentacją. Cały zarząd, komisja rewizyjna i sponsorzy - powiedział prezes PZPN.