Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik przyćmiła Lewandowską. Pokazała się w tak obcisłej stylizacji, że w Wenecji byli w szoku
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.09.2023 20:45

Monika Olejnik przyćmiła Lewandowską. Pokazała się w tak obcisłej stylizacji, że w Wenecji byli w szoku

Anna Lewandowska, Monika Olejnik
Monika Olejnik przyćmiła kreacją Annę Lewandowską na festiwalu w Wenecji. Fot. KAPiF

Anna Lewandowska na festiwalu filmowym w Wenecji pojawiła się w sukni o fantazyjnym kroju, która spolaryzowała polskie społeczeństwo. Część fanów sportmenski była zachwycona jej kreacją, jednak w sieci pojawiło się równie wiele negatywnych głosów. Tymczasem na festiwalu pokazała się Monika Olejnik, której stylizacja natychmiast znalazła się na językach wszystkich. W TAKIM stroju dziennikarka wręcz przyćmiła najsłynniejszą z polskich WAGs.

Polskie gwiazdy na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Wenecji

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji jest nie tylko wyjątkowym świętem dla osób, które są związane z branżą kinematografii; z drugiej strony jest on niesamowitą okazją, by pokazać się na czerwonym dywanie. Gwiazdy światowej sławy tłumnie zjawiły się na ściance wydarzenia. Polki, które były wśród nich, wcale nie odbiegały od nich urodą oraz starannie wybranymi stylizacjami.

Szczególną uwagę fotoreporterów przykuły w tym roku Małgorzata Kożuchowska, Anja Rubik, Anna Lewandowska, a ostatnio również Monika Olejnik. Dziennikarka zachwyciła media swoją nieszablonową, obcisłą kreacją. Wygląda na to, że całkiem przyćmiła Annę Lewandowską, o której jeszcze niedawno rozpisywała się prasa…

Dramat Ralpha Kaminskiego. Porażające, co właśnie ujawnił gwiazdor

Anna Lewandowska w cieniu Moniki Olejnik na festiwalu w Wenecji

Anna Lewandowska w tym roku zaliczyła debiut na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Wenecji. Sportsmenka zjawiła się na nim w sięgającej ziemi oliwkowej sukni z odkrytymi ramionami, projektu Armani. Całą stylizację uzupełniła idealnie współgrającymi, złotymi dodatkami, sandałkami na szpilce oraz delikatnym, dziewczęcym makijażem. Niestety kreacja, na którą postawiła, nie zadowoliła najbardziej wymagających krytyków, czyli internautów.

Na temat nietypowej sukienki Anny Lewandowskiej wypowiedziało się mnóstwo jej fanów. Wśród komentarzy najgłośniej wybrzmiały jednak krytyczne głosy, których zdaniem ani kolor, ani krój kreacji nie były dopasowane do sportsmenki. Na ten temat w internecie rozpętała się istna burza, jednak po kilku dniach afera wokół stroju żony Roberta Lewandowskego poszła w niepamięć za sprawą niesamowitego looku Moniki Olejnik!

Monika Olejnik błyszczała na festiwalu filmowym w Wenecji

Wśród plejady polskich gwiazd na festiwalu filmowym w Wenecji nie mogło zabraknąć Moniki Olejnik. Dziennikarka nigdy nie ukrywała swojego modowego zacięcia, którym nie raz zachwyciła fanów. Tym razem przeszła jednak sama siebie, gdy opublikowała na swojej relacji na Instagramie kilka kadrów w przyciągającej spojrzenia, obcisłej sukience!

Monika Olejnik zapozowała na tle weneckich kanałów i kamieniczek w zachwycającej kreacji. Długa, przylegająca do jej szczupłego ciała suknia o kwiecistym wzorze pięknie współgra z urodą Olejnik. Szczególną uwagę przykuwa głęboki dekolt, a także marszczona faktura materiału. Ten strój sprawił, że internauci w sekundę zapomnieli o Annie Lewandowskiej!

Projekt bez nazwy - 2023-09-04T195012.539.png
Monika Olejnik przyćmiła kreacją Annę Lewandowską na festiwalu w Wenecji. Fot. Instagram/Monika Olejnik
Projekt bez nazwy - 2023-09-04T195033.632.png
Monika Olejnik przyćmiła kreacją Annę Lewandowską na festiwalu w Wenecji. Fot. Instagram/Monika Olejnik
Projekt bez nazwy - 2023-09-04T195106.743.png
Monika Olejnik przyćmiła kreacją Annę Lewandowską na festiwalu w Wenecji. Fot. Instagram/Monika Olejnik
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy