Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Te WAGs nie są tak znane, jak Lewandowska czy Łuczenko. One pozostają w cieniu mężów
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 13.06.2024 11:59

Te WAGs nie są tak znane, jak Lewandowska czy Łuczenko. One pozostają w cieniu mężów

Lewandowscy i Szczęśni
fot. KAPiF, AKPA

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 rozpoczną się już niebawem. Wszyscy fani zastanawiają się, czy nasza narodowa drużyna poradzi sobie bez kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. W tych trudnych chwilach piłkarz z pewnością może liczyć na wsparcie swojej żony, Anny. Kim są pozostałe polskie WAGs. One pozostają w cieniu swoich mężów. 

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 już niebawem

Już niebawem rozpocznie się wielkie święto fanów sportu, a szczególnie kibiców piłki nożnej. Pomimo tego że polska kadra została skompletowana, na jej drodze stanęły poważne komplikacje tuż przed pierwszym meczem. Robert Lewandowski jest kontuzjowany i nie zagra z Holandią, a jego udział w meczu z Austrią stoi pod znakiem zapytania. 

Robert Lewandowski doznał naderwania mięśnia dwugłowego uda, co wyklucza go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, aby Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu przeciwko Austrii - poinformował Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski z pewnością może liczyć na wsparcie swojej żony. Podobnie jak inni nasi piłkarze mogą polegać na swoich partnerkach. Kim są pozostałe polskie WAGs? To nie tylko Lewandowska czy Marina Łuczenko. One pozostają w cieniu swoich mężów. 

To Michał Szpak czy Britney Spears? Z daleka trudno było poznać Cichopek dorabia, jak przeciętna Polka. Tak mniejsze kwoty wpływają na jej konto

Najpopularniejsze polskie WAGs

Pierwszy mecz, który zagra Polska, czyli starcie z Holandią odbędzie się już 16 czerwca. Kto będzie wspierał polską kadrę narodową najbardziej? Oprócz kibiców i fanów sportu będą to przede wszystkim partnerki naszych piłkarzy. Na stadionie nie zabraknie z pewnością Mariny Łuczenko, która jest w stanie błogosławionym. Pojawią się także inne partnerki naszych najlepszych zawodników. 

Trzeba przyznać, że polscy piłkarze mają szczęście do wspierających kobiet. Te, które na co dzień pozostają w cieniu swoich mężów, wyjdą z niego, aby kibicować najmocniej. O kim mowa? 

Poznajcie pozostałe polskie WAGs. One pozostają w cieniu swoich mężów

Polskie WAGs to bez wątpienia piękne kobiety. To one wspierają swoich partnerów. Poznajcie dziewczyny i żony naszych najlepszych zawodników. 

  • Paulina Piątek 

Paulina Piątek, czyli żona Krzysztofa Piątka, jest z wykształcenia prawniczką. Aktualnie wraz ze swoim ukochanym mieszka w Stambule. W swoich mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie, relacjonuje bajkowe życie w Turcji. 

  • Martyna Świderska 

Martyna Świderska jest od wielu lat żoną Karola Świderskiego. Para zaręczyła się w 2018 roku, a sakramentalne “tak” powiedzieli sobie dwa lata później. Wspólnie wychowują syna, którego nazwali Antoni. 

  • Aleksandra Frankowska 

Aleksandra Machaj poślubiła Przemysława Frankowskiego w 2019 roku. Para doczekała się dwóch synów. Co ciekawe, żona reprezentanta Polski ma dwóch braci piłkarzy. 

  • Aleksandra Buksa 

Aleksandra Buksa jest żoną Adama Buksy. Para jest razem od 2017 roku. Żona naszego reprezentanta studiowała m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również psychologię w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w maju br. 

  • Julia Bednarek 

Julia Bednarek wyszła za Jana Bednarka w 2022 roku. Para w 2021 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Lilly. 

  • Klaudia Kowalczyk 

Klaudia Kowalczyk od 2023 roku jest żona Jakuba Kiwiora. Ukochana piłkarza na co dzień jest instruktorką tańca. Żona piłkarza studiowała w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietetyk sportowy.

  • Laura Zielińska 

Laura Zielińska jest żoną Piotra Zielińskiego. Para pobrała się w 2019 roku, a dwa lata później na świecie pojawił się ich syn, Maksymilian. Żona jednego z naszych najlepszych zawodników zawodowo jest modelką.