Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nikt nie wiedział, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Lewandowskich. Teraz się wydało
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.09.2023 22:35

Nikt nie wiedział, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Lewandowskich. Teraz się wydało

Nikt nie wiedział, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Lewandowskich, fot. Instagram/annalewandowska
Nikt nie wiedział, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Lewandowskich, fot. Instagram/annalewandowska

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych WAGs, ale mimo bycia żoną gwiazdy piłki nożnej, ona także aktywnie działa w obszarze sportu i działalności dietetycznej. Influencerka działa między innymi w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi 5,5 miliona kont. Anna Lewandowska jest też właścicielką sześciu marek, a także mamą dwóch córek. 

Anna Lewandowska pojawiła się na Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie

Pod koniec lata ubiegłego roku Anna Lewandowska wraz z rodziną przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie mieszkają w nowoczesnej willi z basenem w małej turystycznej miejscowości pod Barceloną. Rodzina przeprowadziła się tam ze względu na transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Ze względu na zmianę miejsca zamieszkania Anna Lewandowska zyskała całkiem nowe grono fanów.

Popularność przyniosła jej także nagrodę, którą odebrała podczas drugiego Międzynarodowego Kongresu Kobiet w Sporcie.

Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma

Anna Lewandowska z nagrodą na Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie

Podczas swojego pobytu na Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie Anna Lewandowska była jedną z prelegentek. Podczas odbierania nagrody influencerka otworzyła się na temat swojej kariery sportowej, którą przed laty zdecydowała się porzucić ze względu na swojego męża. Jak zacytował jej słowa portal „Pudelek”:

Trenowałam przez wiele lat, byłam reprezentantką Polski w karate. Natomiast w pewnym momencie, kiedy poznałam męża, zrezygnowałam z bycia zawodowym sportowcem i zdecydowałam, że przeprowadzę się z moim mężem za granicę, gdzie będę go wspierała. Przeprowadziłam się, rezygnując ze startów w zawodach z orzełkiem na piersi, ale wiedziałam, że jestem sportowcem z krwi i kości i muszę znaleźć coś dla siebie (…). Dzisiaj mam sześć spółek, sześć firm, wszystkie dotyczą zdrowego trybu życia.

Anna Lewandowska ujawniła jak wygląda życie jej rodziny

Anna Lewandowska podczas jednego z paneli opowiedziała także o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich domu. Jak ujawniła cały rodzinny kalendarz jest podporządkowany zawodowym planom Roberta, ale ona także może liczyć na jego wsparcie. Jak zapewniła, choć rodzina jest dla niej najważniejsza, a jej mężem jest jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, nie przeszkadza jej to w realizowaniu marzeń.

Oczywiście cały kalendarz naszego życia jest raczej podporządkowany jemu, a nie mnie, natomiast taka jest kolej rzeczy. To Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i jest nam z tym dobrze. Oczywiście on też mnie wspiera (…), czasem tylko wspomina, że chciałby mnie zatrzymać na moment, mówi, że nie wie, co musiałoby się zdarzyć, żebym się zatrzymała.

Anna Lewandowska z nagrodą na Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie, fot. Instagram annalewandowska.JPG
Anna Lewandowska z nagrodą na Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie, fot. Instagram/annalewandowska

Źródło: Pudelek

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy