Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polska aktorka wygląda, jak mężczyzna? Zmiana powala na kolana!
Sara Karmańska
Sara Karmańska 26.02.2024 19:29

Polska aktorka wygląda, jak mężczyzna? Zmiana powala na kolana!

Polska aktorka przeszła transformację w mężczyznę, fot. Instagram/lasmutniak
Polska aktorka przeszła transformację w mężczyznę, fot. Instagram/lasmutniak

Aktorka jako 17-latka wyjechała do Włoch, gdzie miała zbudować swoją karierę jako modelka. Jak się jednak okazało, to nie chodzenie po wybiegu i pozowanie do zdjęć jest jej największą pasją, a aktorstwo. Niedawno aktorka zaliczyła także swój reżyserski debiut. Tym razem zaskoczyła swoich fanów zaskakującymi zdjęciami, na których pozuje jako mężczyzna.

Polska aktorka nie uznaje podziału na męskie i żeńskie

Kasia Smutniak dziś mieszka we Włoszech, ale dzieciństwo spędziła w Polsce. w rozmowie z „Vivą!” ujawniła, jak w dzieciństwie podchodziła do stereotypów związanych z tym, co męskie i żeńskie. Jak zdradziła aktorka, która wychowała się w Pile, w wojskowej rodzinie, nie było w niej takiego postrzegania płci. Jak przyznała, w wieku zaledwie 16 lat została pilotką samolotu, a inni z tego powodu określali ją mianem „chłopaczary”.

Jeśli określali mnie jako „chłopaczarę”, bo latałam samolotem, jeździłam szybko samochodem i potrafiłam strzelać, to w ich głowach tkwiły te ograniczenia. Ja nie wiedziałam, jak o sobie mówić. „Chłopaczara” nie była trafnym określeniem. Bo przecież nigdzie nie jest powiedziane, że kobieta nie może być pilotem. Ale wtedy czułam, że jako kobieta robię coś, czego nie powinnam, bo to domena mężczyzn. Z drugiej strony nie było we mnie zgody na stereotypy. Robiłam dokładnie to, czego nie mogłam. Żeby udowodnić sobie i innym, że potrafię. (…)

Joanna Racewicz przerwała wywiad. Wszystko przez dramatyczne wspomnienia Władysław Hańcza zdradzał żonę. Ona kochała go do końca

Kasia Smutniak z radykalna metamorfozą

Kasia Smutniak nieraz pojawiała się już na czerwonym dywanie w stylizacjach utrzymanych w męskim stylu. Na wielkich wydarzeniach zachwyca nie tylko swoją urodą, ale także kreacjami, niezależnie od tego, czy są to piękne suknie, dopasowane garnitury, czy oversize'owe marynarki.

Tym razem aktorka zaprezentowała się w męskim wydaniu na swoim profilu w mediach społecznościowych. Pod koniec ubiegłego roku aktorka i modelka zdecydowała się na radykalne cięcie i postawiła na krótką fryzurę. Była to bardzo duża zmiana w stosunku do tego, do czego przyzwyczaiła nas w ostatnich latach Kasia Smutniak. Jej metamorfoza wpisała się jednak w jej dotychczasowy styl, który opierał się na wyglądzie, jakby aktorka dopiero wstała z łóżka. Jej nowa fryzura wpasowywała się także w trend wracający do łask, czyli wolf cut.

ZOBACZ TEŻ: Cichopek i Kurzajewski potwierdzili. Tym teraz będą się zajmować

Kasia Smutniak jako mężczyzna?

Nowa fryzura Kasi Smutniak uwydatnia jej rysy, ale także pozwala jeszcze mocniej zacierać granice między tym co męskie, a co kobiece. Aktorka zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie efekty niedawnej sesji zdjęciowej, na której aktorka zaprezentowała się w męskiej stylizacji. Fryzura jedynie dodaje jej stereotypowej „męskości”. W komentarzach pojawiają się liczne komplementy dotyczące jej urody, a nawet zaskakujące porównanie: jeden z internautów zauważył bowiem, że na załączonych kadrach jest niezwykle podobna do chłopaka, w którym podkochiwał się w czasach szkolnych. 

  •  Jedna z najpiękniejszych kobiet.
  • Dobra, co za niesamowite cudo.
  • Byłaś ładniejsza, kiedy byłaś bardziej kobieca. Teraz wyglądasz jak mężczyzna.
  • Dość różnic między płciami, wszyscy jesteśmy ludźmi – czytamy w komentarzach.
Polska aktorka przeszła transformację w mężczyznę, fot. Instagram lasmutniak 2.jpg
Polska aktorka przeszła transformację w mężczyznę, fot. Instagram/lasmutniak
Polska aktorka przeszła transformację w mężczyznę, fot. Instagram lasmutniak 1.jpg
Polska aktorka przeszła transformację w mężczyznę, fot. Instagram/lasmutniak

Źródło: Viva!