Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wyglądał pogrzeb mamy Izy Zeiske z “Gogglebox”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.02.2024 18:19

Tak wyglądał pogrzeb mamy Izy Zeiske z “Gogglebox”

Izabela Zeiske, mama, pogrzeb
Pogrzeb mamy Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Fot. instagram.com/iza_zeiske

Świat bohaterów programu “Gogglebox” załamał się w jednej chwili. Izabela Zeiske oraz jej syn Joachim musieli pożegnać bliską, która razem z nimi występowała na łach popularnego show TTV. 15 lutego odbył się pogrzeb Teresy Orczyk. Szczegóły ceremonii poruszają tysiące serc. 

Nie żyje ulubienica widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Jakiś czas temu zrozpaczona Izabela Zeiske, znana z programu “Gogglebox. Przez telewizorem”, poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie o złym stanie zdrowia swojej mamy, która trafiła do szpitala. Teresa Orczyk często występowała na łamach kultowego show TTV razem z córką oraz wnuczkiem, który nazywał ją pieszczotliwie “bunią”. Starsza kobieta była ulubienicą widzów, dlatego Ci bardzo zaniepokoili się jej stanem. Ten, mimo wysiłków lekarzy, nie uległ poprawie.

10 lutego Izabela Zeiske przekazała łamiące wieści o śmierci swojej mamy. W poście na Instagramie nie kryła żalu, jaki wywołał w niej odejście ukochanej krewnej:

Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. Mamuniu, byłaś ogromnie troskliwą, kochającą bez granic, oddaną bez reszty Matką i Babcią. Nie wiem jak poradzimy sobie beż Ciebie - mogliśmy przeczytać.

Fani "Gogglebox" w rozpaczy. Nie żyje ich ulubienica Najpierw śmierć mamy, a teraz to. Zeiske dodała niepokojący wpis

Jak wyglądał pogrzeb Teresy Orczyk z "Goggleboxa"?

15 lutego w Poznaniu odbyła się ceremonia pogrzebowa Teresy Orczyk. Ulubienica widzów z programu “Gogglebox” została pożegnana przez swoich najbliższych i przyjaciół, którzy nie kryli smutku. Urna z prochami mamy Izy Zeiske została złożona na lokalnym cmentarzu przy ul. Lutyckiej. Uroczystość miała podniosły, choć prywatny charakter.

Izabela Zeiske nazwała dzień pogrzebu swojej mamy “najtragiczniejszym w swoim życiu”. Mimo to postanowiła pokazać fanom na Instagramie kilka szczegółów dotyczących ceremonii. Jednym z nich był zaskakujący wybór piosenki, który towarzyszył żałobnikom podczas pochówku. Rodzina zdecydowała się puścić utwór popularnego wykonawcy, zamiast klasycznej pieśni. Dlaczego?

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Gogglebox" przekazała dramatyczne wieści

Tak bliscy pożegnali Teresę Orczyk z "Goggleboxa". Takiego doboru piosenki nikt się nie spodziewał

Podczas ostatniego pożegnania Teresy Orczyk do uszu zaskoczonych żałobników dobiegły dźwięki piosenki “My way” autorstwa Franka Sinatry. Ten nietypowy wybór wywołał spore poruszenie w sieci, gdzie kadry z pogrzebu oraz fragment utworu opublikowała Izabela Zeiske. Kobieta natychmiast pośpieszyła z wyjaśnieniami:

Kochana Mamunia wczoraj skończyła swoją drogę ulubioną piosenką – mogliśmy przeczytać na relacji na Instagramie.

Projekt bez nazwy - 2024-02-16T175708.628.png
Pogrzeb mamy Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Fot. instagram.com/iza_zeiske
Projekt bez nazwy - 2024-02-16T175745.782.png
Pogrzeb mamy Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Fot. instagram.com/iza_zeiske
Projekt bez nazwy - 2024-02-16T175809.629.png
Pogrzeb mamy Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Fot. instagram.com/iza_zeiske
Projekt bez nazwy - 2024-02-16T175834.582.png
Pogrzeb mamy Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Fot. instagram.com/iza_zeiske
Tagi: Gogglebox
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?