Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tragiczna informacja, zmarł na rękach jej syna. Widzowie "Sanatorium miłości" ślą kondolencje, seniorka przekazała ponure wieści
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.09.2023 08:32

Tragiczna informacja, zmarł na rękach jej syna. Widzowie "Sanatorium miłości" ślą kondolencje, seniorka przekazała ponure wieści

Natalia Jankowska z „Sanatorium miłości” w żałobie
Natalia Jankowska z „Sanatorium miłości” w żałobie, fot. kadr z programu „Sanatorium miłości”

Fani „Sanatorium miłości” dopiero co mogli cieszyć się emocjami związanymi nie z jednym, a aż z dwoma ślubami lubianych kuracjuszy. Sielanka nie mogła jednak trwać wiecznie i na jedną z uczestniczek spadła ogromna tragedia. Przez nią Natalia Jankowska z 4. edycji programu „Sanatorium miłości” jest pogrążona w żałobie. 

Natalia Jankowska znalazła miłość w programie „Sanatorium miłości”

Natalia Jankowska była jedną z uczestniczek 4. edycji programu „Sanatorium miłości”. Podczas turnusu kuracjuszka nawiązała bliską relację z Markiem Szirem, którą zdecydowali się kontynuować po zakończeniu programu. Para obecnie jest zaręczona i mieszka na wsi w miejscowości Borek na Dolnym Śląsku.

Jak ujawniła Natalia Jankowska w programie „Pytanie na śniadanie”:

Jesteśmy już razem półtora roku i mam nadzieję, że będziemy dłużej. Marek przede wszystkim jest bardzo miły, bardzo sympatyczny, pomocny niesamowicie. Najważniejsze jest jednak to, że jesteśmy w sobie zakochani.

Arab przyszedł do sklepu z kilkoma żonami. Sprzedawcę z Krupówek zatkało po tym, o co poprosił

Natalia i Marek z „Sanatorium miłości” planują ślub. Ich szczęście przerwała żałoba

Natalia i Marek z „Sanatorium miłości” mieszkają w domku o powierzchni 159 metrów. Wraz z nimi żyje także córka Natalii i suczka Czika. Ich dzieci zaakceptowały ich związek. Para jest już po zaręczynach, a wkrótce planuje ślub.

W ostatnim czasie ich szczęście zostało jednak zaburzone przez wielki smutek, który spadł na Natalię za sprawą osobistej tragedii. Jak podaje portal telemagazyn.pl powołując się na media społecznościowe kuracjuszki, uczestniczka “Sanatorium miłości” jest teraz pogrążona w żałobie. 

Natalia Jankowska z „Sanatorium miłości” w żałobie

Natalia Jankowska z „Sanatorium miłości”  opłakuje wielką stratę. Seniorka miała przekazać, że zmarł jej były mąż. Jak donosi portal „Telemagazyn” w jednym z komentarzy ujawniła, że mężczyzna zmarł na rękach jej syna. 

Źródło: Telemagazyn

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny