Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Półnagi, seplenił, rzucał wiadrami! Czegoś takiego w TTBZ jeszcze nie było. Janowski nie miał litości
Michał Fitz
Michał Fitz 08.09.2023 21:17

Półnagi, seplenił, rzucał wiadrami! Czegoś takiego w TTBZ jeszcze nie było. Janowski nie miał litości

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzowie i jurorzy widzieli na własne oczy już wszelkiego rodzaju występy. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że takiego performance'u, jaki dziś zaserwował im jeden z uczestników, jeszcze nie było. Na scenie dział się istny chaos.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Szalony występ uczestnika

Marcinowi Januszkiewiczowi przyszło w tym tygodniu wcielić się w szalenie oryginalną postać — wokalistę zespołu “Red Hot Chilli Peppers”, Anthony'ego Kiedisa. Mężczyzna znany jest ze swojej ekspresyjności na scenie, a także charakterystycznego wokalu, na który wpływa jego delikatna wada wymowy.

Odtworzenie go nie było więc łatwym zadaniem. Mogłoby się wydawać, że w takim razie Januszkiewicz dziś po prostu “odbębni” swój występ, a zwycięstwa będzie szukał w innych odcinkach. Nic bardziej mylnego. Uczestnik poszedł na całość.

 

Widzieli zaginionego Krzysztofa Dymińskiego! Od ich słów przechodzą dreszcze. Matka natychmiast zareagowała

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Januszkiewicz w scenicznym szale

Programowy Kiedis wyskoczył dziś na scenę bez koszulki. W trakcie śpiewania nie tylko charakterystycznie się wyginał, ale także biegał po całym podeście, odstawiając różne, dziwne scenki. Śpiewał chociażby zza kwiatka i rzucał wiadrami.

Dodatkowo naprawdę dobrze odtworzył barwę głosu wokalisty. Udało mu się zimitować jego seplenienie. Oczywiście trudno było oczekiwać, że uda mu się to zrobić jeden do jednego, ale jurorzy i publiczność i tak byli pod ogromnym wrażeniem.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Janowski najsurowszym z jurorów

Paweł Domagała i Małgorzata Walewska skupili się na chwaleniu Januszkiewicza. Wokalista przyznał, że sam nie miałby odwagi, by dać taki występ. Jego koleżanka stwierdziła z kolei, że jest pod wrażeniem tego, jak uczestnik potrafi udawać seplenienie. Zachwytu nie kryli też internauci.

  • Super to zrobił głosowo, fenomenalnie wyglądał i aktorsko wymiatał.
  • Gratuluję występu. Bardzo mi się podobało.
  • Dobre to było.

Bardziej krytyczny był za to Robert Janowski. Stwierdził bowiem, że Januszkiewiczowi nie udało się oddać flow Kiedisa. Tydzień temu również on jako jedyny wskazał niedociągnięcia w zwycięskim występie Jagody Szydłowskiej.

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny