Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Klaudię z "Rancza"? Dziś ma 42 lata i właśnie pojawiła się na zdjęciu z Żakiem
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.04.2024 13:25

Pamiętacie Klaudię z "Rancza"? Dziś ma 42 lata i właśnie pojawiła się na zdjęciu z Żakiem

Cezary Żak, Marta Chodorowska
Fot. Instagram.com/marta.chodorowska.official, kadr z programu "Ranczo", sezon 10, odcinek 125

Klaudia była jedną z bardziej lubianych bohaterek “Rancza”. Aktorka, która wcieliła się w jej rolę, to Marta Chodorowska. Udział w kultowym serialu zapewnił jej nie tylko popularność, ale również otworzył przed nią drzwi do gry w innych ciekawych produkcjach. Jak potoczyła się jej kariera oraz jak obecnie wygląda? Skończyła 42 lata, jednak jej promienna uroda w ogóle na to nie wskazuje!

Marta Chodorowska przed laty wcieliła się w Klaudię z "Rancza"

Choć ostatni odcinek serialu został wyemitowany w 2016 roku, to Polacy wciąż ciepło wspominają tę produkcję i z chęcią oglądają powtórki poszczególnych odcinków. Warto wspomnieć, że kilkanaście lat temu, w szczytowym momencie popularności show, losy bohaterów “Rancza” śledził co czwarty Polak. Ten fakt sprawił, że serial, jak i aktorzy, którzy w nim zagrali, na stałe zapisali się w historii świata rodzimej kinematografii. 

Jedną z ulubionych bohaterek widzów była Klaudia Kozioł, czyli przyjacielska i energetyczna córka Wójta (Cezary Żak). W jej rolę przez ponad 10 lat wcielała się aktorka Marta Chodorowska. “Ranczo” otworzyło jej drzwi do rozwoju dalszej kariery, a także dostarczyło grona oddanych fanów. Ci do dziś regularnie sprawdzają, co dzieje się w jej życiu. Artystka właśnie opublikowała w swoich mediach zaskakujące zdjęcie, na którym zapozowała u boku Cezarego Żaka. Co u niej słychać oraz jak zmienił się jej wygląd? Aż trudno uwierzyć, że ma 42 lata.

Nie tylko Żakowie. W “Ranczu” zagrały jeszcze dwa małżeństwa Cezary Żak spotkał wójtową z "Rancza". Tak po latach wygląda aktorka

Czym dziś zajmuje się aktorka, która zagrała Klaudię z "Rancza"?

Kariera Marty Chodorowskiej potoczyła się w zaskakujący sposób. Po sukcesie w “Ranczu” otrzymała mnóstwo propozycji, m.in. w serialu “Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Marzeny. Artystka zwykle gra pogodne i sympatyczne postacie, choć potrafi pokazać pazur. W serialu “Lulu” zagrała kochankę męża głównej bohaterki, natomiast w “M jak Miłość” wcieliła się w rolę mecenas Julii, która namąciła w spokojnym życiu Andrzeja Budzyńskiego.

Chodorowska doskonale odnalazła się nie tylko przed kamerą, ale również na deskach teatrów. Co ciekawe, sztuki z jej udziałem są wystawione niemal w całej Polsce. Na szczęście aktorka potrafi oddzielić życie zawodowe od tego prywatnego, w którym jest mamą 10-letniego Władysława. Od 2015 roku jest żoną ojca chłopca — jego tożsamość nie jest znana mediom. Wiadomo jednak, że jest właścicielem jednej z agencji reklamowych.

Marta Chodorowska.png
Fot. KAPiF
Marta Chodorowska (3).png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Ilona Ostrowska porzucona przez męża. Już wcześniej zrobił podobny ruch

Jak obecnie wygląda Klaudia z "Rancza"? Zapozowała do fotografii z Cezarym Żakiem

Jak widać, życie prywatne Marty Chodorowskiej idzie w parze z jej stabilną karierą. I choć od zakończenia emisji “Rancza” minęło już niemal 8 lat, ekranowa Klaudia wciąż zachwyca występami przed kamerą, jednak już w innych kreacjach artystycznych. Co działo się u niej w ostatnim czasie? Artystka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje fanom kulisy swojej pracy. W ostatnim czasie aktorkę można oglądać na scenie w komedii “Kolacja dla głupca”, gdzie gra u boku m.in. Cezarego Żaka. Po jednym ze spektakli Chodorowska postanowiła zrobić sobie zdjęcie z członkami obsady i opublikować na swoim Instagramie.

Artyści po sukcesach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie z utęsknieniem wracają do Kraju. 🥳 Jakie to były miasta?
Kolejne spektakle w Ełku 10,11 maja! Spotkajmy się! – napisała.

Na fotografii widać, jak zmienił się jej wygląd od czasu, gdy grała Klaudię w “Ranczu”. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 43 lata, ponieważ dalej zachwyca promienną i młodzieńczą urodą!

Marta Chodorowska (1).png
Fot. KAPiF
Marta Chodorowska (2).png
Fot. KAPiF