Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Opublikowała to tuż przed finałem. Dorota z “Rolnik szuka żony” nie mogła się powstrzymać. Ukryty przekaz dla widzów?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.12.2023 18:49

Opublikowała to tuż przed finałem. Dorota z “Rolnik szuka żony” nie mogła się powstrzymać. Ukryty przekaz dla widzów?

Dorota z Rolnik szuka żony
Dorota z "Rolnik szuka żony" opublikowała zaskakujący wpis. Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

10. edycja programu “Rolnik szuka żony” wzbudziła wśród widzów wiele emocji. O niejednym uczestniku najnowszego sezonu huczą już plotki, mimo iż show formalnie jeszcze się nie zakończyło. Już w tę niedzielę na antenie TVP zostanie wyemitowany epizod wieńczący serię. To właśnie wtedy wyjdzie na jaw, czy pary, które spotkały się w programie, postanowiły zakończyć tę przygodę wspólnie. Tymczasem partnerka Waldemara ponownie opublikowała wpis, który doprowadził do licznych spekulacji.

"Rolnik szuka żony": Kontrowersje związane z programem

Program “Rolnik szuka żony” już od kilku lat cieszy się dużą oglądalnością wśród widzów TVP. Prowadzący show dobierają uczestników w taki sposób, iż publiczność zawsze może liczyć na jakieś ciekawe wydarzenia. Niestety podczas jeszcze trwającej 10. edycji “Rolnika” zachowanie niektórych osób przelało szalę goryczy. Internauci pomstują na zachowania Waldemara i Dariusza, którzy w płytki i powierzchowny sposób traktują partnerki, które sami wybrali. W ostatnim czasie oberwało się również Sarze i Arturowi, którzy na początku byli faworytami widzów. 

Czy finał 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” rozwieje wątpliwości internautów, którzy zalewają sieć krytycznymi komentarzami? W tym momencie pewne jest jedynie to, że już w niedzielę 10 grudnia dowiemy się, czy pary, które poznały się przed kamerami, przetrwały próbę czasu. W internecie nie brak jednak spekulacji, które w ostatnim czasie spowodował tajemniczy wpis Doroty, kandydatki na partnerkę Waldka.

Rolnik szuka żony: Czy Waldemar oszukał wszystkich? Wymowny wpis Doroty budzi kontrowersje Wyciekł film z imprezy przyjaciół Artura. Fani są wstrząśnięci, uczestnik "Rolnik szuka żony" już jest singlem?

"Rolnik szuka żony": Waldemar wybrał na swoją partnerkę Ewę

Bohaterem, który wzbudził wśród fanów programu “Rolnik szuka żony” najwięcej kontrowersji, był Waldemar. O jego względy ubiegły się na łamach show 3 uczestniczki, Ewa, Ania i Dorota. Rolnik długo trzymał publiczność w niepewności, nie mogąc się zdecydować, którą z kobiet wybrać. Niespodziewanie wyszło na jaw, że poza programem spotykał się z jeszcze inną dziewczyną, którą potraktował w karygodny sposób. Widzowie, w przeciwieństwie do uczestniczek, nie wybaczyli mu tego.

Ostatecznie Waldemar zdecydował, że chce budować dalszą relację z piękną Ewą. Widzowie są zdania, że wybrał kobietę tylko ze względu na jej wygląd, co sugerował podczas licznych wypowiedzi na jej temat. Internauci są pewni, że ich związek nie przetrwa próby czasu. W tym temacie pojawiło się jeszcze więcej spekulacji, gdy Dorota opublikowała w swoich mediach społecznościowych tajemniczy wpis. Okazuje się, że został on uwzględniony nawet w zwiastunie nadchodzącego wielkimi krokami finału show! 

ZOBACZ TEŻ: Wyciekły kadry w finału "Rolnik szuka żony". Wymowne sceny! Zabraknie kandydatki Waldemara?

"Rolnik szuka żony": Dorota po raz kolejny opublikowała w sieci zaskakujący post

Udział Doroty w programie “Rolnik szuka zony” sprawił, że doczekała się ona wielu fanów, którzy do dziś obserwują jej poczynania w mediach społecznościowych. Na Instagramie kobietę śledzi ponad 11 tys. osób. W ostatnim czasie mogły zobaczyć one na profilu uczestniczki pewien tajemniczy wpis. W budzących emocje słowach wypowiedziała się ona o Waldemarze:

Jest uczuciowym mężczyzną o pięknym wnętrzu. W telewizji tego niestety nie widać. […] To była ciężka decyzja do samego końca, podjął ją na ten moment, jak się czuł. A czy to była dobra decyzja? Dowiemy się niebawem. Niebawem wszystko się okaże. 

Słowa kobiety spowodowały wśród fanów “Rolnika” wiele spekulacji. Zaczęło pojawiać ich się jeszcze więcej po tym, jak Dorota opublikowała kolejny intrygujący kadr:

Dobrze zarządzać sprawami, na które masz wpływ, akceptować te, na które wpływu nie mamy... – napisała w relacji na Instagramie.

Zdaniem fanów, jej słowa mają odnosić się do nadchodzących wydarzeń w finałowym odcinku programu “Rolnik szuka żony”.

Projekt bez nazwy - 2023-12-07T181308.762.png
Dorota z "Rolnik szuka żony" opublikowała zaskakujący wpis. Fot. instagram.com/bully_b33
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego