Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowne zdjęcie, już nic nie ukrywa. Tak teraz wygląda jej życie miłosne?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.12.2023 20:18

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowne zdjęcie, już nic nie ukrywa. Tak teraz wygląda jej życie miłosne?

Ania z „Rolnik szuka żony”
Ania z „Rolnik szuka żony” pokazała wymowne zdjęcie, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Finał programu „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. Fani formatu już w najbliższą niedzielę dowiedzą się, czy Agnieszce, Annie, Arturowi, Dariuszowi i Waldemarowi udało się znaleźć miłość. Tymczasem na profilu jednej z rolniczek pojawiło się intrygujące zdjęcie. 

Już wkrótce wielki finał programu „Rolnik szuka żony”

Już 10 grudnia widzowie programu „Rolnik szuka żony” będą mogli obejrzeć spotkanie rolników i rolniczek oraz ich kandydatów i kandydatki na drugie połówki, do którego doszło po około dwóch miesiącach od realizacji przedostatniego odcinka. W tym czasie bohaterowie mogli lepiej się poznać i podjąć decyzję, czy chcą kontynuować swoje relacje. 

W finałowym odcinku rolnicy i rolniczki spotkają się ze wszystkimi osobami, które zaprosili do swoich gospodarstw i będą mogli przedyskutować wydarzenia, do których doszło między nimi i podsumować swój udział w programie.

Ewa po udziale w "Rolniku" rozkręca karierę muzyczną. Właśnie poinformowała o koncercie. Ceny biletów mogą was zaskoczyć Rolnik szuka żony: Internauci wylali na nich wiadro pomyj. Po tym, co działo się na ekranie, nie wytrzymali

Ania z programu „Rolnik szuka żony” postawiała na Kubę

Jedną z uczestniczek programu jest Anna, która zajmuje się uprawą pomidorów. Wcześniej miała duży problem z wyborem partnera i przez pewien czas zastanawiała się nawet, czy nie pożegnać całej trójki zaproszonych do domu mężczyzn. Anna ostatecznie zdecydowała się dać szansę Kubie, który podpadł jednak telewidzom. Wszystko za sprawą faktu, że mężczyzna jest ojcem trójki dzieci, a zaledwie miesiąc przed udziałem w programie był zaręczony z inną kobietą. Choć początkowo na parę spadła spora krytyka, po przedostatnim odcinku sporo się zmieniło:

  • Super para aż miło się patrzy na nich, życzę powodzenia i wytrwałości.
  • Pomimo tylu obaw dali sobie szansę i udało się.
  • Gratulacje, super z Was para, oby dalej się wszystko rozwijało na dalszej drodze, powodzenia Wam życzę.
  • Trzymam kciuki za Nich! Bardzo bym chciała, aby im się udało! Dużo szczęścia!
  • Bardzo fajna para jedna z trzech która bardziej się rozumie, szanuje i oboje pragną siebie bez cienia wątpliwości. Powodzenia – czytamy w komentarzach na facebookowym profilu programu „Rolnik szuka żony”.  

ZOBACZ TEŻ: Wyciekły kadry z finału "Rolnik szuka żony". Wymowne sceny! Zabraknie kandydatki Waldemara?

Ania z programu „Rolnik szuka żony” pochwaliła się swoim szczęściem

W przypadku programów randkowych nienagrywanych na żywo uczestnicy są zobowiązani do zachowania swojego romantycznego życia w tajemnicy do czasu emisji finałowych odcinków. Z tego powodu czasami muszą kryć się ze swoim związkiem nawet przez kilka miesięcy. Wszystko po to, by nie popsuć niespodzianki widzom formatu. 

Ania z 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” nie mogła już wytrzymać i krótko przed emisją wielkiego finału opublikowała na swoim Instagramowym profilu fotografię, na której można ją zobaczyć z drugą połówką. Nie sposób jednak określić, czy jej towarzyszem jest Kuba, czy może uczestniczka znalazła szczęście u boku kogoś innego. Zdjęcie Ani pojawiło się na relacji na jej profilu na Instagramie, a kolejno trafiło na Twittera.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?