Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wyciekł film z imprezy przyjaciół Artura. Fani są wstrząśnięci, uczestnik "Rolnik szuka żony" już jest singlem?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.12.2023 10:17

Wyciekł film z imprezy przyjaciół Artura. Fani są wstrząśnięci, uczestnik "Rolnik szuka żony" już jest singlem?

Artur, Sara "Rolnik szuka żony"
Spekulacje fanów Artura po filmiku, który wyciekł do sieci. Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony", tiktok.com/@zbuntowanarolniczka

Artur i Sara byli faworytami widzów podczas 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Na ekranach para sprawiała wrażenie, jakby świetnie się dogadywała, a podczas ostatniego odcinka postanowili dać sobie szansę na związek również poza kamerami. Niespodziewanie do sieci wyciekł filmik z imprezy, na którym widać kilku uczestników z “Rolnika”. Znalazł się na nim również Artur, jednak mimo gromady przyjaciół wokół, internauci nigdzie nie dopatrzyli się Sary. Czy po zakończeniu udziału w show rolnik jednak został singlem?

"Rolnik szuka żony": Artur i Sara byli najlepiej rokującą parą z programu

Artur od samego początku był jednym z ulubionych uczestników widzów podczas 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Mężczyzna podbił serca publiczności swoim sympatycznym usposobieniem, kulturalnym zachowaniem i czarującym uśmiechem. Gdy do show zgłosiła się również Sara jako kandydatka na partnerkę Artura, ten od razu wpadł jej w oko. Piękna szatynka z burzą loków na głowie także zainteresowała rolnika. Ten więc szybko odprawił do domów pozostałe kandydatki, poświęcając całą swoją uwagę Sarze.

Relacja Artura i Sary na ekranach zapowiadała się obiecująco. Para świetnie się uzupełniała i udało im się nawet dogadać w kwestiach, które ich różniły. Kiedy doszło do zapoznania się rolnika z rodzicami dziewczyny, jej ojciec stwierdził, że jeszcze nigdy nie widział, by jego córka była u boku kogoś tak rozpromieniona. Wiele wskazywało na to, że para razem opuści program, jednak niespodziewanie w sieci pojawił się zaskakujący filmik z udziałem Artura

“Rolnik szuka żony”: Niebywałe, to przecież byli faworyci edycji! Fani nie mają złudzeń. “Nic z tego nie będzie” Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowne zdjęcie, już nic nie ukrywa. Tak teraz wygląda jej życie miłosne?

"Rolnik szuka żony": Czy Artur i Sara dali sobie szansę na związek?

Finał 10 edycji. programu “Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Ostatni odcinek, podczas którego dowiemy się, czy relacje uczestników przetrwały, zostanie już wkrótce wyemitowany na antenie TVP. Do tej pory widzowie mogą bazować jedynie na swoich przypuszczeniach oraz wydarzeniach, które miały miejsce w poprzednich epizodach.

Podczas ostatniego odcinka Sara i Artur mieli okazję spędzić razem czas na romantycznej kolacji. Podczas wspólnego posiłku zaczęli rozmawiać na temat wspólnej przyszłości. Faworyci publiczności, zgodnie z przewidywaniami, ustalili, że chcieliby spotykać się ze sobą również po programie. Ze strony żadnego z nich nie padły żadne deklaracje, jednak ich rozmowa została zinterpretowana przez wszystkich fanów jako bardzo obiecująca.

Finałowy odcinek jeszcze nie został wyemitowany, tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej doniesień o tym, że para przestała się ze sobą spotykać. Niespodziewanie do sieci wypłynął również filmik z imprezy, na której widać kilku uczestników “Rolnika”, w tym Artura. U jego boku jednak próżno szukać Sary. Fani już spekulują, że ich związek rozpadł się, zanim miał szansę na dobrą sprawę się rozwinąć.

ZOBACZ TEŻ: Zadała mu jedno pytanie. Odpowiedź Darka rozsierdziła fanów „Rolnika” do reszty. „Szanuj się dziewczyno”

"Rolnik szuka żony": Filmik z imprezy, na którym widać Artura, obiegł internet. Fani spekulują

W ostatnim czasie Artur był jednym z gości na imprezie, na której pojawiło się również kilku innych uczestników z programu “Rolnik szuka żony”. Znajoma rolnika opublikowała filmik, na którym widać parę kadrów z tej szampańskiej zabawy. I choć na wideo przewija się kilka pięknych kobiet, brakuje wśród nich Sary. Istnieje możliwość, że dziewczyna towarzyszyła Arturowi, jednak nie dała uchwycić się kamerom, jednak przesłanek ku temu, że ich związek się rozpadł, jest więcej.

Okazuje się, że Artur i Sara nie mają sobie oznaczonych jako znajomych w mediach społecznościowych. Ponadto rolnik określa tam swój status jako “Wolny”. W dodatku na jednej z grup na Facebooku, która zrzesza fanów programu, pewna internautka twierdziła, powołując się przy tym na wspólnych znajomych, że Artur miałby spotykać się aktualnie z Olą, której wcześniej nie dał szansy na łamach show.

Co myślicie o tych doniesieniach?

źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!