Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zmiana emisji finału "Rolnik szuka żony", pilna wiadomość dla widzów. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek serii?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.12.2023 16:44

Zmiana emisji finału "Rolnik szuka żony", pilna wiadomość dla widzów. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek serii?

Fani programu „Rolnik szuka żony” czekają na wielki finał, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”, TVP
Fani programu „Rolnik szuka żony” czekają na wielki finał, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”, TVP

Finał 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. W minioną niedzielę widzowie mogli zapoznać się z przedostatnim odcinkiem programu randkowego, a już wkrótce będą mogli poznać dalsze losy bohaterów. 

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiega końca

Widzowie programu „Rolnik szuka żony” już wkrótce dowiedzą się, którym uczestnikom randkowego show udało się stworzyć relacje, które przetrwały próbę czasu. Podczas wielkiego finału rolnicy i rolniczki spotkają się ze wszystkimi kandydatami i kandydatkami, których zaprosili do swoich gospodarstw. Podczas wspólnego spotkania będą mieli okazję, by wyjaśnić wcześniejsze konflikty i wątpliwości, ale także wyjawić swoje prawdziwe uczucia. 

Choć widzowie mogą obejrzeć wielki finał zaledwie tydzień po poprzedzającym go odcinku, dla rolników, rolniczek oraz ich wybranek i wybranków minęły aż dwa miesiące, podczas których mogli lepiej się poznać i ocenić, czy chcą kontynuować zapoczątkowane w programie relacje. 

Ewa po udziale w "Rolniku" rozkręca karierę muzyczną. Właśnie poinformowała o koncercie. Ceny biletów mogą was zaskoczyć Zadała mu jedno pytanie. Odpowiedź Darka rozsierdziła fanów „Rolnika” do reszty. „Szanuj się dziewczyno”

Fani programu „Rolnik szuka żony” czekają na wielki finał

Większość fanów formatu z wyczekuje wielkiego finału, by dowiedzieć się, czy pary, którym kibicowali, zdecydowały się kontynuować swoje znajomości. Wśród internautów nie brak jednak także negatywnych głosów, które nie szczędzą krytyki najnowszej odsłonie randkowego show.

  • Już się doczekać nie mogę.
  • Może w końcu uzyskamy odpowiedź na pytanie zadawane przez cały sezon: czy ktoś się do kogoś przeprowadził?
  • Juhuuuuu! Can’t wait.
  • No, no, ciekawie się zapowiada.
  • Czekamy, będzie super – czytamy w komentarzach na facebookowym profilu programu. 

ZOBACZ TEŻ: „Dzieci zabrane przez dwa pogotowia”. Dramatyczne szczegóły wypadku Bardowskich wyciekły. W takim są stanie

Kiedy wielki finał 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” – data i godzina emisji

Na fanów programu „Rolnik szuka żony” czeka jeszcze finałowy odcinek 10. edycji programu, który zwyczajowo zostanie wyemitowany w niedzielę. 10 grudnia widzowie będą mogli zasiąść przed ekranami o nieco później niż zwykle. Jak bowiem przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych, finałowy odcinek najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony” rozpocznie się o godzinie 21:30. 

Przedostatni odcinek 10 edycji #RolnikSzukaŻony za nami. Następny odcinek – Wielki Finał – my wprawdzie zobaczymy już za tydzień o 21:30, ale dla naszych uczestników miną mniej więcej dwa miesiące. Czy to dość czasu by ich związki rozkwitły?

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?