Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: Czy Waldemar oszukał wszystkich? Wymowny wpis Doroty budzi kontrowersje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.12.2023 11:41

Rolnik szuka żony: Czy Waldemar oszukał wszystkich? Wymowny wpis Doroty budzi kontrowersje

Czy Waldemar z "Rolnik szuka żony" oszukał wszystkich?
Czy Waldemar z "Rolnik szuka żony" oszukał wszystkich?, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Nie milkną głosy na temat najnowszej edycji programu “Rolnik szuka żony” oraz decyzji, jaką finalnie podjęli wszyscy uczestnicy. Wygląda jednak na to, że emocje potrafią wzbudzić również ci, którzy już jakiś czas temu pożegnali się z show Telewizji Polskiej. Teraz oliwy do ognia dolała Dorota, która walczyła o serce Waldemara.

Przed nami finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"

Trwająca właśnie edycja programu “Rolnika szuka żony” powoli chyli się ku końcowi, a fani komentują ostatnie wybory piątki uczestników. Już w niedzielę 10 grudnia wszyscy wierni telewidzowie będą mogli zobaczyć finałowy odcinek show, podczas którego dowiedzą się, kto skradł serce każdego z rolników.

Nie da się ukryć, że pomimo ogromu emocji, związanych z życiem miłosnym każdego z uczestników, to właśnie Waldemar wywoływał najwięcej wrażeń, ze względu na swoje zawirowania, a nawet kontaktowanie się z kobietą spoza programu. Teraz okazało się, że to wcale nie koniec zamieszania wokół mężczyzny.

Wyciekł film z imprezy przyjaciół Artura. Fani są wstrząśnięci, uczestnik "Rolnik szuka żony" już jest singlem? Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowne zdjęcie, już nic nie ukrywa. Tak teraz wygląda jej życie miłosne?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" od samego początku szokował fanów

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że występ Waldemara w dziesiątej edycji kultowego show Telewizji Polskiej odbił się szerokim echem w mediach. Najpierw rolnik kontaktował się z tajemniczą kobietą spoza produkcji, a kiedy w końcu zerwał tę relację, jego sytuacja wcale się nie polepszyła.

Od samego początku uczestnik faworyzował jedną z dziewczyn — Ewę, co nie umknęło uwadze Internautów. Jedna z trzech kandydatek o serce rolnik była tym faktem tak oburzona, że z własnej woli zdecydowała się na opuszczenie programu “Rolnik szuka żony”. Później wcale nie było łatwiej, bo gdy Waldemar oficjalnie wybrał Ewę, dziewczyna zaczęła zarzucać mu, że nie chce porozmawiać o niej ze swoimi rodzicami. Teraz jednak na jaw wychodzą kolejne zaskakujące wieści o kontrowersyjnym uczestniku.

ZOBACZ TEŻ: Ewa po udziale w “Rolnik szuka żony” rozkręca swoją muzyczną karierę. Ile kosztuje bilet na jej koncert?

"Rolnik szuka żony": Czy Waldemar jest obecnie z Dorotą?

Niespodziewanie głos w sprawie zachowania Waldemara w programie “Rolnik szuka żony” zabrała jedna z odrzuconych przez niego kobiet — Dorota. Uczestniczka odpowiadała na pytania Internautów i wyznała, że nie zamierza żałować wystąpienia w show TVP. Co więcej, nie szczędziła miłych słów na temat samego rolnika oraz jego zachowania w stosunku do niej.

Jest uczuciowym mężczyzną o pięknym wnętrzu. W telewizji tego niestety nie widać. […] To była ciężka decyzja do samego końca, podjął ją na ten moment, jak się czuł. A czy to była dobra decyzja? Dowiemy się niebawem. Niebawem wszystko się okaże.

Fani natychmiast zaczęli spekulować na temat ewentualnej relacji, jaka po zakończeniu programu mogła powstać między Waldemarem a Dorotą. Wszystko przez wylewny wpis, który pojawił się na profilu kobiety i który nawiązywał do hejtu, jaki spotkał ją po udziale w randkowym programie.

Jak rozleje ci się mleko w samotności, weźmiesz szmatkę, wytrzesz i po sprawie. Jak rozlejesz mleko przy ludziach, zrobią aferę na pół kraju. Dowiesz się od innych, że jesteś nieudacznikiem. Po trzech latach na ulicy obca osoba wskaże na ciebie palcem i powie: Oho to ta zła/y mężczyzna/kobieta marnuje mleko

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!