Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oburzające zarzuty pod adresem rodziny królewskiej
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.04.2024 21:42

Oburzające zarzuty pod adresem rodziny królewskiej

rodzina królewska
Fot. EastNews/Rex Features

Dla rodziny królewskiej nieposzlakowany wizerunek jest jedną z najważniejszych wartości. Royalsi starają się za wszelką cenę unikać kontrowersji, co nie jest prostym zadaniem. Niektóre osoby cieszące się tytułem królewskim nie zawsze są świadome konsekwencji, które mogą wywołać ich działania. Tak stało się w przypadku pewnego monarchy, który wystosował do znanej hollywoodzkiej gwiazdy szokujące zaproszenie na imprezę. Przyjęcie okazało się mieć zupełnie inny charakter, niż spodziewała się aktorka. 

Aktorka otrzymała nietypowe zaproszenie od członka rodziny królewskiej

Rebel Wilson jest popularną hollywoodzką aktorką australijskiego pochodzenia, która grała u boku takich sław jak Kirsten Dunst, Dwayne Johnson, Anne Hathaway, a nawet Taylor Swift. Filmem, który okazał się przełomem dla jej kariery, był "Pitch Perfect". Po sukcesie w amerykańskiej komedii muzycznej świat show-biznesu stanął przed artystką otworem. Zaczęła pojawiać się nie tylko w coraz bardziej popularnych hollywoodzkich produkcjach, ale również na wielu galach, bankietach i wystawnych przyjęciach.

W swojej nowej biografii pt. “Rebel Rising” aktorka wyznała, że zdarzyło jej się otrzymać zaproszenie na pewną prestiżową imprezę w domu amerykańskiego miliardera, znanego w branży komputerowej. Zdradziła, że otrzymała je od członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się później okazało, jego celem było sprowadzenie na przyjęcie większej ilości dziewczyn.

Pomyślałam - cóż za świetna okazja, żeby znaleźć chłopaka – wspomina Wilson na łamach swojej książki. 

Zdumiewające konsekwencje choroby Kate. Są też powody do radości Księżna Kate przerwała milczenie, ludzie są wzruszeni

Spotkanie aktorki z członkiem rodziny królewskiej miało szokujące kulisy

Aktorka opisała nieprawdopodobne kulisy przyjęcia, na które zaprosił ją członek rodziny królewskiej. Impreza miała średniowieczny motyw przewodni, natomiast została wyprawiona w posiadłości na obrzeżach Los Angeles. Wilson wybrała na tę okoliczność długą suknię, z którą idealnie komponował stylizowany na tamte czasy stożkowy kapelusz. Strój, który wybrała, świetnie wpasował się w wystrój, który panował na miejscu. Artystka pisze, że w tłumie gości znajdowali się akrobaci, na polu nieopodal odbywały się wyścigi konne, natomiast w basenie było mnóstwo dziewczyn przebranych za syreny.

To było szalone – podsumowała Wilson.

Gospodarz przyjęcia postarał się, by każdy z gości poczuł się tam wyjątkowo. Komfort miały zapewnić nie tylko wyjątkowe dekoracje i klimat, ale również osobne pokoje do spania. Gdy Rebel Wilson już zaaklimatyzowała się w nowym miejscu, w końcu spotkała monarchę, który zaprosił ją na przyjęcie. Jego zachowanie odbiegało jednak stanowczo od wyobrażeń aktorki na jego temat!

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate wyjedzie do Afryki? Tak donoszą brytyjskie media

Aktorka wysyła poważne zarzuty pod adresem rodziny królewskiej

Okazało się, że członek rodziny królewskiej, który zaprosił aktorkę na imprezę, spacerował pomiędzy tacami, na których serwowano narkotyki. I o ile same używki mogłyby nie wzbudzać jeszcze zbyt wielkiego zaskoczenie w świecie amerykańskiej socjety, już wkrótce wyszło na jaw, że impreza miała charakter erotyczny. Gdy Rebel Wilson wdała się w rozmowę z jednym z kelnerów, którzy roznosili na tacach środki odurzające w formie drażetek, ten zaskoczył ją wyznaniem, jakie jest ich przeznaczenie.

Och, to na orgię... orgie zwykle zaczynają się od tego mniej więcej o tej porze – miał powiedzieć mężczyzna.

Dziś aktorka twierdzi, że to właśnie na tego typu imprezę miał zaprosić ją jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na łamach swojej autobiografii nie zdradziła nazwiska monarchy, który był za to odpowiedzialny, jednak dała czytelnikom podpowiedź. Przyjęcie miało miejsce w 2014 roku, a wówczas mężczyzna był 15. lub 20. w kolejce do objęcia tronu.

Teraz prośba tego członka dworu o potrzebie większej liczby dziewcząt zaczęła nabierać większego sensu – zaznaczyła Wilson.

Dodała, że gdy tylko zorientowała się, co się dzieje, zrezygnowała z dalszego udziału w przyjęciu i wróciła do domu.

Rebel Wilson.png
Fot. EastNews/Rex Features
Rebel Wilson (1).png
Fot. EastNews/Christopher Peterson /SplashNews.com