Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Klaudia El Dursi pokazała swoją drugą twarz. A na koniec? Padły niecenzuralne słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.03.2024 19:18

Klaudia El Dursi pokazała swoją drugą twarz. A na koniec? Padły niecenzuralne słowa

Klaudia El Dursi
fot. TikTok/@klaudiaeldursi

Klaudia El Dursi największą popularność zyskała dzięki roli gospodyni w popularnym reality show “Hotel Paradise”. W odcinkach z luksusowych kurortów modelka zawsze wykazuje się elokwencją i elegancją. Teraz jednak zaskoczyła wszystkich internautów, gdy zaprezentowała się z nieco innej strony.

Klaudia El Dursi od lat jest gospodynią "Hotelu Paradise"

Przygoda Klaudii El Dursi z polskim show-biznesem rozpoczęła się kilka lat temu, gdy podjęła decyzję o wystartowaniu w programie “Top Model”. Dziewczyna od razu przykuła uwagę jurorów i mimo starszego od reszty uczestników wieku zdobyła największe wówczas wyróżnienie — złoty bilet, który gwarantował jej automatyczny awans do kolejnego etapu show.

Pomimo faktu, że modelka nie wygrała tego programu, stał się on dla niej przepustką do wielkiej kariery. Niedługo później Klaudia El Dursi otrzymała propozycję objęcia funkcji gospodyni w debiutującym wówczas programie randkowym “Hotel Paradise”. Od tej pory piękna brunetka jest największą gwiazdą tego kontrowersyjnego reality show, które cieszy się niesłabnącą popularnością.

Płetwonurek o ciele wyłowionym z Wisły! Wiadomo, czy to Krzysztof Dymiński? Reporter "Faktów" nagle zniknął! Pracował w TVN od prawie 3 dekad

Niewiarygodne, co zrobiła Klaudia El Dursi na planie "Hotelu Paradise"

Teraz niespodziewanie na profilu modelki na TikToku pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądają kulisy nagrywania randkowego reality show. Filmik przedstawia samą Klaudię El Dursi, która przygotowuje się do swojego wystąpienia przed kamerą.

Najpierw gwiazda robi kilka zabawnych min i wydaje z siebie równie śmieszne dźwięki, które mają za zadanie pomóc jej przygotować się do odpowiedniego wejścia w rolę. Szybko jednak gospodyni “Hotelu Paradise” całkiem zmienia nastawienie i wygłasza krótką przemowę, która zaskoczyła nawet jej współpracowników.

Klaudia El Dursi, synowie, były i obecny partner, jak wyglądają, zdjęcia
Niewiarygodne, co zrobiła Klaudia El Dursi na planie "Hotelu Paradise", fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Lekarza zaniepokoiły dwie rzeczy we wpisie Ziobry. “Patologia”.

Klaudia El Dursi pokazała swoją drugą twarz

Niespodziewanie modelka zaczyna przybierać zirytowaną postawę i wyraźnie daje do zrozumienia, że jest zmęczona pracą na planie nagraniowym. Klaudia El Dursi przekazuje swoim współpracownikom, że jest niezwykle zdenerwowana i “ma ochotę kogoś uderzyć”. Na jej słowa ekipa wyraźnie się śmieje, a nawet wskazuje kolegę, który mógłby “oberwać” od prowadzącej “Hotel Paradise”.

To jednak nie uspokaja modelki, która chwilę później zaczyna krzyczeć i narzekać na dobiegające zza jej pleców odgłosy koguta, który ewidentnie przeszkadza jej w nagraniach. I chociaż całość jej “wystąpienia” miała mieć charakter humorystyczny, internauci nie podzielają takiej opinii, a w komentarzach nie rozumieją zachowania gwiazdy.

Wydaje mi się, czy ona stara się być fajna?

Ona tak na poważnie?

Wow, kiedy trzeba było się zaśmiać?

Udaje, że mnie nie nagrywają i staram się być śmieszna i fajna