Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje wielka gwiazda. Filmy z jej udziałem znają wszyscy
Julia Bogucka
Julia Bogucka 01.03.2024 17:13

Nie żyje wielka gwiazda. Filmy z jej udziałem znają wszyscy

nie żyje aktorka
CanvaPro

Nie żyje popularna aktorka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Miała 85 lat. Jej śmierć była nagła, ale nie podano jej bezpośredniej przyczyny. Ten film z jej udziałem, który oglądamy każdego roku, już nigdy nie będzie taki sam.

Zmarła popularna amerykańska aktorka

Znana amerykańska aktorka zmarła w wieku 85 lat. Występowała w filmach, serialach, teatrze oraz radiu. Zadebiutowała, mając zaledwie 15 lat. Anne Whitfield odeszła niespodziewanie podczas spaceru, o czym doniósł “Deadline”. Nieznana jest bezpośrednia przyczyna śmierci gwiazdy. Jej bliscy, pogrążeni w żałobie, podzielili się przeżywanym żalem z innymi.

Dzięki życzliwości sąsiadów, którzy zapewnili fachową pomoc medyczną, rodzina miała możliwość pożegnania się oraz wyrażenia miłości i wdzięczności - dar, który zawsze będziemy pielęgnować.

Nie żyje kolejna polska dziennikarka. Zmagała się z okrutną chorobą Gwiazdy "Sami swoi. Początek" zalewają się łzami. Miał tylko 45 lat!

Kariera amerykańskiej aktorki

Karierę w rozgłośni radiowej rozpoczęła, mając 17 lat. To wtedy zaczęła występować w słuchowiskach, gdzie zadebiutowała w 1945 roku. Brała udział również w reklamach. Siedem lat odgrywała rolę w serialu “One Man's Family”. Lata 50. ubiegłego roku przyniosły jej także sukcesy przed kamerami. Jej wizerunek pojawił się między innymi w takich produkcjach jak “Piotruś Pan”, “Nietykalni” czy “Księżniczka futbolu”.

Anne Whitfield wystąpiła również w jednym z popularniejszych świątecznych hitów, który często pojawia się w naszych domach w okolicach grudnia. To “Białe Boże Narodzenie". Aktorka wcieliła się w nim w rolę Susan Waverly. To ta produkcja przyniosła jej największą popularność.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje aktor z "Pana Kleksa"! Miał tylko 53 lata

Wielkie osiągnięcia Anne Whitfield

Fabuła wspomnianego filmu obraca się wokół historii utalentowanych piosenkarzy, którzy po zakończeniu II wojny światowej postanawiają podbić rynek muzyczny. Na ich drodze pojawiają się również dwie wokalistki, z którymi postanowili połączyć siły i wyjechać w tournée. W jednym z lokali, w którym mają wystąpić, odkrywają pewną tajemnicę.

Łącznie, aktorka pojawiła się w ponad 60 filmach, serialach i słuchowiskach. Występowała w otoczeniu takich gwiazd jak Binga Crosby'ego, Danny'ego Kaye'a czy Rosemary Clooney. Oprócz wcześniej wymienionych produkcji wystąpiła również w takich tytułach jak “The Six Million Dollar Man”, “Disneyland” i “Hawaiian eye”