Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje syn polskiej biznesmenki. Znaleziono go w akademiku
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.02.2024 07:42

Nie żyje syn polskiej biznesmenki. Znaleziono go w akademiku

Nie żyje syn polskiej biznesmenki, fot. Canva/Hawk-Williamson, Getty images, Facebook/Esther Wojcicki
Nie żyje syn polskiej biznesmenki, fot. Canva/Hawk-Williamson, Getty images, Facebook/Esther Wojcicki

Przykre informacje spłynęły ze Szwajcarii. W sieci pojawiła się informacja o śmierci zaledwie 19-letniego studenta polskiego pochodzenia. Ciało chłopaka znaleziono w akademiku w Kalifornii. 

Nie żyje 19-latek

Smutne wieści przekazała babcia zmarłego nastolatka. Jak poinformowano, 19-latek został znaleziony nieprzytomny w swoim akademiku na uniwersytecie Berkeley w Kalifornii. Jak się okazuje, zmarły miał polskie korzenie i był synem byłej dyrektor generalnej serwisu YouTube Susan Wojcicki, nazywanej czasami „matką” Google'a. Jej ojcem był znany profesor fizyki Stanisław Wójcicki, a dziadkiem działacz ruchu ludowego i poseł na Sejm. 

Tragedia dotknęła wczoraj moją rodzinę. Wczoraj zmarł mój ukochany wnuk Marco Troper, lat 19. Nasza rodzina jest zdruzgotana ponad wszelkie pojęcie – czytamy w poście babki 19-latka.

Gołębiewski musiał znaleźć nową pracę. Naprawdę się tym zajął Kosiniak-Kamysz pogrążony w żałobie: "Zmarła w nocy"

Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii

Babcia 19-latka w swoim poście ujawniła, że nic nie wskazywało na taką tragedię. Marco niedawno zaczął drugi semestr pierwszego roku na kierunku matematyka i świetnie odnajdywał się w studenckim życiu – miał licznych przyjaciół, wstąpił do studenckiego bractwa, nie miał problemów z nauką. 

Marco był najmilszym, kochającym, mądrym, zabawnym i pięknym człowiekiem. Właśnie zaczynał drugi semestr pierwszego roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley na kierunku matematyka i naprawdę mu się to podobało. Miał licznych przyjaciół w swoim akademiku w Stern Hall i swoim bractwie Zeta Psi i rozwijał się naukowo. W domu opowiadał nam niekończące się historie o swoim życiu i przyjaciołach w Berkeley.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Julia Nawalna? Mąż od razu oszalał na jej punkcie

Przyczyna śmierci 19-latka

Oficjalna przyczyna śmierci jak na razie nie jest znana. Zgodnie z medialnymi informacjami, uczelnia oficjalnie wykluczyła, by w sprawę śmierci 19-letniego Marco były zamieszane osoby trzecie. Mimo prób reanimacji chłopaka nie udało się jednak uratować. Jak przekazała rzeczniczka uczelnie, nic nie wskazuje na to, by było to przestępstwo. Babcia chłopca ujawniła lokalnemu portalowi SFGATE, że prawdopodobną przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków

Zażył narkotyk i nie wiemy, co w nich było. Jedno wiemy na pewno: to był narkotyk.

Babcia chłopaka pożegnała go także za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie zakończyła swój post słowami: 

Życie Marco było zbyt krótkie. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani, myśląc o wszystkich możliwościach i doświadczeniach życiowych, których nie przeżyje i za którymi będziemy razem tęsknić. Marco, wszyscy cię kochamy i tęsknimy za tobą bardziej, niż kiedykolwiek będziesz zdawał sobie z tego sprawę.

Nie żyje syn polskiej biznesmenki, fot. Facebook Esther Wojcicki.jpg
Nie żyje syn polskiej biznesmenki, fot. Facebook/Esther Wojcicki
Nie żyje syn polskiej biznesmenki, fot. Facebook Esther Wojcicki 1.jpg
Nie żyje syn polskiej biznesmenki, fot. Facebook/Esther Wojcicki

Źródło: SFGATE

Tagi: śmierć