Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Natasza Urbańska poruszona na wizji. Wszystko przez występ w "The Voice Kids"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.03.2024 13:50

Natasza Urbańska poruszona na wizji. Wszystko przez występ w "The Voice Kids"

Natasza Urbańska płacze
Fot. "The Voice Kids" s. 7 odc. 6/TVP

Natasza Urbańska została nową jurorką i trenerką programu “The Voice Kids”. Mimo sceptycznego przyjęcia wygląda na to, że wokalistka dobrze odnalazła się w nowej rzeczywistości. Ostatnio postanowiła podzielić się poruszającą historią. Jej córka naprawdę to zrobiła!

Trwa kolejna edycja "The Voice Kids"

Na antenę TVP2 powrócił program, który pozwala młodym talentom na rozwinięcie się pod okiem czujnych trenerów oraz jurorów. Pod koniec lutego obejrzeliśmy pierwszy odcinek siódmego sezonu formatu “The Voice Kids”. Od lat wiadomo, że wychodzące z niego osoby mają duże szanse na zaistnienie na polskiej scenie muzycznej. Dowodem na to jest dynamicznie rozwijająca się kariera Roksany Węgiel, zwyciężczyni programu oraz dziecięcej Eurowizji.

Drugą wielką gwiazdą “The Voice Kids” jest Viki Gabor, która, choć nie wygrała swojej edycji, to powtórzyła sukces wcześniej wspomnianej wokalistki na konkursie Eurowizji skierowanym do dzieci. Do programu zgłaszają się dzieci w wieku od ośmiu do czternastu lat, ze specjalnymi wyjątkami, jeśli zgodę wyrazi na to produkcja. W “The Voice Kids” mogą się wtedy pojawić osoby o rok młodsze lub o rok starsze niż wskazane widełki.

"The Voice Kids": Ida Nowakowska zaskoczona niecodzienną sytuacją Po nowym odcinku “The Voice Kids” widzowie powtarzają jedno

Natasza Urbańska jest jurorką "The Voice Kids"

W tym roku w programie doszło do poważnych zmian. Skład jurorów nigdy nie był w pełni jednorodny, ale tym razem modyfikacja była znacząca. W pięciu edycjach występy oceniali Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Tym razem ostatni z wymienionych musiał zrezygnować z udziału w “The Voice Kids”, a jego miejsce zajęła Natasza Urbańska.

KAPIF_oryginal_K1096142F.jpg
Fot. KAPiF

Zaangażowanie wokalistki w programie spotkało się ze sceptycznym przyjęciem. Rodzice dzieci zarzucali produkcji, że wybrali na trenerkę osobę, która nie jest kojarzona obecnie przez małych uczestników. Mimo krytyki Natasza Urbańska podjęła się wyzwania i postanowiła spróbować się w “The Voice Kids”. Zerkając w komentarze w mediach społecznościowych, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że wielu fanów programu tęskni za poprzednim trenerem.

  • Bez Dawida ten program to już nie to samo. Natasza mi tu zupełnie nie pasuje
  • Wydaje mi się, że Natasza to tylko siebie chce pokazać, co to ona nie umie. (...) Można pożartować, ale na co te szpagaty tańce…

Ale pojawiło się również nieco pozytywnych komentarzy. Są osoby, które cieszą się z obecności Nataszy Urbańskiej w “The Voice Kids”.

  • Super sobie poradziłaś jak na pierwszą edycję!
  • Aaa nie mogę się doczekać. Już zapisałam w kalendarzu.

ZOBACZ TEŻ: Idą sensacyjne zmiany w „Voice of Poland”! Oto nowa jurorka

O tym opowiedziała Natasza Urbańska!

W jednym z ostatnich odcinków programu nowa trenerka podzieliła się z widzami wzruszającą historią. Wszystko dotyczy jej obecnie 15-letniej córce, która już stawia pierwsze kroki w muzyce. Okazuje się, że Kalina, która w momencie, w którym rozegrała się opowieść, miała tylko cztery latka, rozczuliła całą salę teatralną!

Miałam mieć swój pierwszy koncert z okazji jubileuszu i nagle moja córka, która miała cztery latka, pierwszy raz przyszła do teatru i nie bardzo wiedziała, kim jest mama. Jedynie, że śpiewam, ale to robiliśmy wszyscy w domu. Przyszłam tam taka uczesana, w sukni i nagle widzę, jak ona wybiega z rzędu, stoi na środku i (dop. red. zaczęła klaskać) jakie to było słodkie! - opowiadała Natasza Urbańska.

W tym momencie wokalistka zalała się łzami. Musiała nawet odwrócić się od kamery, aby ukryć wilgotną twarz. Co za historia!

KAPIF_oryginal_K1138780F.jpg
Fot. KAPiF