Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski w końcu to wyznał. Fani marzyli o takim powrocie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.02.2024 08:20

Dawid Kwiatkowski w końcu to wyznał. Fani marzyli o takim powrocie

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski zostanie jurorem w popularnym programie? Fot. KAPiF

Dawid Kwiatkowski szmat czasu, bo aż 6 lat, był związany z ulubionym formatem muzycznym Polaków, czyli programem “The Voice Kids”. Artysta doskonale pełnił swoją rolę jurora, a jednocześnie mentora młodych wokalistów, jednak niespodziewanie postanowił zrezygnować. Teraz do mediów dotarła wieść o tym, że otrzymał zaskakującą propozycję pracy. Co na to Kwiatkowski? Jeśli się na to zdecyduje, fani będą wniebowzięci. 

Dawid Kwiatkowski przez 6 lat był związany z "The Voice Kids"

Dawid Kwiatkowski jest doskonale znanym i lubianym wokalistą, który oprócz zawrotnej kariery muzycznej doczekał się udziału w jednym z najpopularniejszych show w Polsce. Artysta przez niemal 6 lat piastował rolę jurora w programie “The Voice Kids”. Jego przygoda z formatem rozpoczęła się w 2018 roku — przez kolejne lata fani z przyjemnością obserwowali, jak oszlifowuje muzyczne talenty, które przejawiali najmłodsi wokaliści. 

Niespodziewanie w 2023 roku postanowił zrezygnować z dalszego udziału w “The Voice Kids”. Dlaczego?

Pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi 'well done, Dawid, twoja misja w tym programie się zakończyła'. Serca słucham jak babci – wyjaśnił w oświadczeniu.

Oczy wilgotnieją od napływających łez. Dawid Kwiatkowski przekazał z Helu zaskakujący komunikat Co łączy syna Górniak i Kwiatkowskiego? Podczas konferencji Polsatu jedno zwracało uwagę. Przypadek?

Czy Dawid Kwiatkowski tęskni za "The Voice Kids"?

Choć decyzja o pożegnaniu się z “The Voice Kids” nie była łatwa, Dawid Kwiatkowski podjął ją, by móc dalej rozwijać własną karierę muzyczną. W ostatnim czasie artysta wypuścił płytę “Pop Romantyk”, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród fanów w całej Polsce. By jeszcze bardziej ją wypromować, za chwilę wyruszy w trasę koncertową, czego nie mógłby zrobić, gdyby dalej piastował stanowiska jurora i trenera w muzycznym programie TVP. Mimo to w najnowszym wywiadzie z “Wirtualną Polską” zdradził, że ma sentyment do “The Voice Kids”.

Tęsknię, ale podjąłem bardzo dobrą decyzję i odejście z tego programu dało mi przestrzeń do wprowadzenia zmian. Nie wyobrażam sobie w natłoku pisania i komponowania, żebym musiał jeszcze zrobić ten program. Może mógłbym przyjść na kilka dni do studia i zrobić ten program, ale zawsze chciałem z siebie dać 100 procent – wyznał Kwiatkowski.

Projekt bez nazwy - 2024-02-14T225553.801.png
Dawid Kwiatkowski zostanie jurorem w popularnym programie? Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Wypłynęło zdjęcie. Jest na nim przepiękna kobieta, w objęciach nie kogo innego jak Dawida Kwiatkowskiego!

Dawid Kwiatkowski dostał zaskakującą propozycję pracy. Fani będą zachwyceni

Wiele wskazuje na to, że powrót Dawida Kwiatkowskiego do “The Voice Kids” już nie będzie możliwy. W nowym sezonie rolę jurorki przejmie po nim Natasza Urbańska. Dla fanów jest to przykra wiadomość, ponieważ uwielbiali śledzić poczynania swojego idola na szklanym ekranie. Tymczasem ten właśnie zdradził, że dostał propozycję udziału w bliźniaczym formacie. W wywiadzie z “Wirtualną Polską” przyznał, że zaoferowano mu posadę jurora w “The Voice of Poland”! Czy wokalista z niej skorzysta?

Dostałem taką propozycję ze 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, jak będzie. Dałem zielone światło na zasadzie: "OK, rozmawiajmy, ale nie mówię tak". Tak mi się podobało w "The Voice Kids" - ten klimat, ten cały luz, że dzieci nie mają parcia. A trochę obawiam się, że w dużym "The Voice" chodzi o coś innego. Jest więcej rywalizacji, czego ja nie lubię. Ja już dużo rywalizowałem w swoim życiu (...) Zobaczymy. Cieszę się, że dostałem taką propozycję, bo to świadczy o to, że ktoś mnie polubił w tym programie i mi ufa – podsumował artysta.

Projekt bez nazwy - 2024-02-14T225530.413.png
Dawid Kwiatkowski zostanie jurorem w popularnym programie? Fot. KAPiF