Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Idą sensacyjne zmiany w „Voice of Poland”! Oto nowa jurorka
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.02.2024 13:40

Idą sensacyjne zmiany w „Voice of Poland”! Oto nowa jurorka

Jurorzy "The Voice of Poland"
KAPiF

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja programu “The Voice of Poland”. Fani z niecierpliwością śledzą wszelkie doniesienia dotyczące potencjalnych terminów, ale okazuje się, że nad show zbierają się ciemne chmury. Pogłoski mówią o wymianie jurorów. Czy naprawdę się z nimi pożegnamy? Padło nazwisko.

Zbliża się kolejna edycja "The Voice of Poland"

Choć nie podano jeszcze żadnych oficjalnych terminów, wszystko wskazuje na to, że 15. edycja popularnego programu muzycznego emitowanego na antenie TVP zbliża się wielkimi krokami. “The Voice of Poland” zadebiutowało w telewizji w 2011 roku, a do tej pory powstały również dwie jego odnogi: serie skierowane do dzieci oraz seniorów

KAPIF_oryginal_K1087166F.jpg
Źródło: KAPiF

Pod koniec ubiegłego roku nową edycję zapowiedział w mediach społecznościowych Baron, zapraszając widzów na kolejny sezon muzycznych zmagań. Jednak niektóre jego elementy stoją dziś pod znakiem zapytania. Wszystko ma związek z rewolucją medialną, która zaszła w ciągu ostatnich miesięcy w podmiotach publicznych. Pogłoski mówią, że przyszłość znanych do tej pory jurorów nie jawi się w jasnych barwach.

Wygrała "Voice Senior", odpowiedź, na co wyda pieniądze zaskoczyła Znamy zwycięzcę "The Voice Senior". Nie tak miało być?

Dotychczasowe sukcesy "The Voice of Poland"

Do tej pory w telewizji wyemitowano czternaście serii programu, w których mogliśmy oglądać zmagania wielu uczestników walczących o sławę i karierę wokalną. Niektóre z nich rozwinęły się w spektakularny sposób. Mowa między innymi o Mateuszu Ziółko, zwycięzcy trzeciej edycji, który doczekał się dwóch albumów studyjnych. Wszystko wskazuje na to, że niezbyt szybko zapomnimy również o Krystianie Ochmanie, który dzięki wygranej w 11. sezonie “The Voice of Poland” miał możliwość reprezentować Polskę w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Mamy czym się szczycić również jeśli chodzi o wcześniej wspomnianą serię skierowaną do najmłodszych wokalistów. To w “The Voice Kids” została odkryta Roksana Węgiel, dziś 19-letnia gwiazda, która przyniosła ojczyźnie zwycięstwo w dziecięcej Eurowizji. Programy z tej franczyzy cieszą się olbrzymią popularnością wśród widzów.

ZOBACZ TEŻ: Tego jej nie wybaczą? Jurorka “The Voice Senior” podpadła fanom

Nowa jurorka w "The Voice of Poland"?

Czy jurorzy formatu mają czym się martwić? Wszystko wskazuje na to, że jest taka szansa. Przypomnijmy, że ostatnio uczestników oceniali Justyna Steczkowska, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk i Lanberry. Według informacji pozyskanych przez portal “Pomponik”, Rinke Rooyens producent odpowiedzialny między innymi za program “The Voice of Poland”, otrzymał już wskazówki dotyczące przyszłości show. Z pracą mogą pożegnać się wszystkie osoby, które kojarzą się z “tamtą telewizją”.

"Żadna Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i gwiazdy tego typu, nie powinny teraz liczyć na angaż. Ludzie mają zobaczyć spektakularne zmiany i nową jakość"

- zdradził informator.

Na liście potencjalnych jurorek, które mogłyby zastąpić poprzedników, jest między innymi Kayah. Należy przypomnieć, że pełniła już tę funkcję przy okazji 1. odsłony programu.

"Rinke uważa, że angaż takiej wokalistki, jak ona, do jego programu pokazałby jasno, że nawet w rozrywce są nowe rządy i wracają osoby jeszcze niedawno niemile widziane"

- tłumaczy wcześniej przywołany informator.

Co myślicie o takim powrocie? Kayah odnalazłaby się ponownie w tym formacie?

KAPIF_oryginal_K1131983F.jpg
Źródło: KAPiF
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?