Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zwyciężczyni “The Voice Senior” jest “naznaczona smutkiem”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.02.2024 16:23

Zwyciężczyni “The Voice Senior” jest “naznaczona smutkiem”

Regina Rosłaniec-Bavcevic
Co przytrafiło się zwyciężczyni "The Voice Senior"? Fot. KAPiF

Zwyciężczyni 5. edycji programu “The Voice Senior” zachwyciła swoim głosem cała Polskę. Artystka już wcześniej mogła poszczycić się niemałą karierą, jednak udział w muzycznym show umożliwił jej wielki powrót na scenę. Niestety tuż po wygranej na temat pani Reginy wypłynęły smutne informacje. Jej koleżanka opowiedziała o wszystkim w najnowszym wywiadzie.

Regina Rosłaniec-Bavcevic zwyciężyła 5. edycję "The Voice Senior"

17 lutego nastąpił długo wyczekiwany finał programu “The Voice Senior”. Po tygodniach walki na scenie mianem najlepszego wokalu w Polsce została okrzyknięta Regina Rosłaniec-Bavcevic. Oprócz zaszczytnego tytułu artystka zgarnęła jeszcze statuetkę oraz nagrodę pieniężną o wartości 50 tys. złotych. W rozmowie z dziennikarzami “Faktu” seniorka zdradziła, że część nagrody przeznaczy na spłatę kredytu. Z kolei kilka dni później w “Pytaniu na Śniadanie” zdradziła, czy zamierza podzielić się wygraną z mężem. Jej słowa wywołały niemałą konsternację!

Wygrana w 'The Voice Senior" to dla pani Reginy nie tylko spory zastrzyk gotówki, ale również wspaniała okazja do powrotu na scenę. Przed laty artystka robiła wspaniałą karierę, którą musiała kilka lat temu przerwać. Istnieje jednak duża szansa, że w najbliższym czasie spełni się jej największe marzenie i nagra płytę. 

Zwyciężczyni „Voice Senior” o mężu. Gorzkie słowa? Wygrała "Voice Senior", odpowiedź, na co wyda pieniądze zaskoczyła

Koleżanka opowiedziała o ciężkich doświadczeniach zwyciężczyni "The Voice Senior"

Mimo wspaniałych doświadczeń, które przytrafiły się zwyciężczyni “The Voice Senior” w ciągu kilku ostatnich dni", po jej wygranej w show zaczęło wypływać na jej temat wiele niepokojących informacji. Wieści o poważnym wypadku samochodowym, z którego cudem uszła z życiem kilka lat temu, zmroziły fanów. 

Teraz koleżanka pani Reginy z “The Voice”, Barbara Szymańska, postanowiła opowiedzieć ze swojej perspektywy, w czym tkwi sukces przejmujących wystąpień zwyciężczyni.

Jej emocje nie były udawane, to jest kobieta dotknięta cierpieniem, to się przekłada na to jak śpiewa. Jest bardzo wrażliwa na teksty, na dźwięki. Ludzie to dostrzegają i przedkładają nawet nad warsztat. Gdy nie ma jakichś wielkich widocznych wpadek, słuchacze to kupują, bo jest w tym prawda. Od Reginy można się nauczyć, że nie trzeba wiernie odtwarzać coverów, tylko warto trochę dołożyć od siebie. To, co Regina z siebie wyrzucała w dźwiękach, było autentyczne. Ja nazywałam ją kobietą smutku, ale nie smutku, który sprawia, że leży w łóżku i nic nie robi, tylko ratuje się piosenką – podsumowała pani Barbara w wywiadzie z “Faktem”.

Projekt bez nazwy (15).png
Co przytrafiło się zwyciężczyni "The Voice Senior"? Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (14).png
Co przytrafiło się zwyciężczyni "The Voice Senior"? Fot. KAPiF

Co jeszcze uczestniczka “The Voice Senior” ujanwiła o Reginie Rosłaniec-Bavcevic?

informacji TEŻ: Zwyciężczyni "Voice Senior" miała lata temu wypadek. Jej historia poraża

Co wydarzyło się w życiu zwyciężczyni "The Voice Senior"? Jest "naznaczona smutkiem"

O życiu zwyciężczyni “The Voice Senior" nie wiadomo zbyt wiele. W mediach można znaleźć informacje, którymi kobieta sama zdecydowała się podzielić. W przeszłości mogła pochwalić się wspaniałą karierą oraz szczęśliwym życiem u boku męża Chorwata. Dobrą passę przerwał groźny wypadek, w którym zginęła jedna osoba. Pani Reginie udało się ujść z życiem, jednak konsekwencje kolizji do dziś negatywnie odbijają się na jej zdrowiu. 

Czy to właśnie z tego powodu jej występy na scenie są tak przejmujące? Barbara Szymańska wyjaśniła, że bliżej nieokreślone wydarzenia sprawiły, że Regina Rosłaniec-Bavcevic jest “naznaczona smutkiem”:

To jest to, co mnie samą uratowało po śmierci mamy. Ucieczka w piosenkę w trudnych chwilach ratuje od depresji. To jest lepsze niż tabletki i pomoc medyczna. Reginka podobnie jak ja jest naznaczona smutkiem. Ratowałyśmy się piosenką przed depresyjnym upadkiem – opowiedziała uczestniczka “The Voice Senior” w rozmowie z “Faktem”.

Projekt bez nazwy (13).png
Co przytrafiło się zwyciężczyni "The Voice Senior"? Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (16).png
Co przytrafiło się zwyciężczyni "The Voice Senior"? Fot. KAPiF

źródło: fakt.pl