Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Znamy zwycięzcę "The Voice Senior". Nie tak miało być?
Michał Fitz
Michał Fitz 17.02.2024 22:41

Znamy zwycięzcę "The Voice Senior". Nie tak miało być?

The Voice Senior
Kadry z programu "The Voice Senior" wyprodukowanego dla TVP

Na dzisiejszy dzień długo czekali nie tylko fani programu “The Voice Senior”, ale przede wszystkim jego finaliści. Piąta edycja show dobiegła już końca i oczywiście wraz z finiszem dostarczyła nam wszystkim największych emocji. W szczególności zwycięzcy!

"The Voice Senior" - dotychczasowi zwycięzcy

Tegoroczna edycja programu “The Voice Senior” jest już piątą w historii show. Popularny format dostosowany do starszych uczestników i odbiorców okazał się strzałem w dziesiątkę. Choć nowych, radiowych gwiazd nam nie zrodził, kilka osób dostało namiastkę kariery na jesień swojego życia.

Historyczną, pierwszą edycję zwyciężyły siostry Szydłowskie. W drugiej tryumfowała za to Barbara Parzeczewska. Na zwycięstwo mężczyzny trzeba było czekać do trzeciego sezonu. Wówczas najlepszy był Krzysztof Prusik. Jego sukces był jednak słodko-gorzki, z uwagi na śmierć jego trenera, Witolda Paszta. Rok temu zaś wygrał Zbigniew Zaranek.

"Jeden z dziesięciu": Przebił rekordzistę? 22 poprawne odpowiedzi! "Można otworzyć drugą kasę?" Kasjerka z Biedronki nagle się zerwała

Tegoroczni finaliści "The Voice Senior"

Dziś w szranki o ostateczny tryumf stanęli: Lucyna Mazur i Roman Wojciechowski z drużyny Maryli Rodowicz, Róża Frąckiewicz i Regina Rosłaniec-Bavcevic, których trenerką była Halina Frąckowiak, Piotr Salata i Wojciech Kwiatkowski, którzy byli podopiecznymi Tomasza Szczepanika, a także Tadeusz Talarek i Małgorzata Kraszkiewicz z ekipy Alicji Węgorzewskiej.

Fanom z pewnością zabrakło pełnego wigoru górala, Edwarda Handzela, który jeszcze przed finałem stał się absolutną gwiazdą sezonu. Jego zabarwiony gwarą wokal i regionalne stroje rozkochały w sobie publikę. Niestety, zabrakło mu umiejętności, by dziś zawalczyć.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Gogglebox" przekazała dramatyczne wieści

Oto zwycięzca piątej edycji "The Voice Senior"

Jak można było się spodziewać, finał był pełen pięknych piosenek i to pomimo ściskających gardło emocji. Ostatecznie tryumfowała Regina Rosłaniec-Bavcevic. Nie ma wątpliwości, że nie wszyscy fani formatu są z tego zadowoleni, ale nie dało się każdemu dogodzić, w tak napakowanej talentem edycji. W końcu zwycięzca mógł być tylko jeden.

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?