Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hakiel znowu zostanie ojcem? Dominika się wygadała
Sara Karmańska
Sara Karmańska 17.02.2024 11:22

Hakiel znowu zostanie ojcem? Dominika się wygadała

Hakiel już planuje kolejne dziecko? Dominika wszystko zaplanowała, fot. Instagram/marcinhakiel
Hakiel już planuje kolejne dziecko? Dominika wszystko zaplanowała, fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel w ostatnim czasie zdecydowanie znajduje się na fali wznoszącej. Po 12 latach małżeństwa z Katarzyną Cichopek, z którą doczekał się dwójki dzieci, para zdecydowała się na rozwód. Marcin Hakiel nie poddaje się i stara ułożyć sobie życie na nowo. Czyżby już wkrótce ponownie miał zostać tatusiem?

Marcin Hakiel układa sobie życie na nowo

Marcin Hakiel w ostatnim czasie cieszy się sporą popularnością, między innymi dzięki udziałowi w najnowszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. To właśnie ten format nie tylko przyniósł mu popularność w kraju, ale także zapoczątkował jego związek z Katarzyną Cichopek. Byli małżonkowie przez lata byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Dziś jednak ich związek jest już przeszłością, a tancerz układa sobie życie u boku Dominiki.

Partnerka choreografa jest stałą bywalczynią jego mediów społecznościowych, w których chwalą się swoim szczęściem i relacją, która ich łączy. Nie da się ukryć, że na parę często spadają gromy, między innymi z powodu rzeczy, którymi decydują dzielić się ze światem. 

Cichopek wcale nie chciała wyjść za Hakiela? Hakiel miał z Kaźmierską jeden, zasadniczy problem. Nie chciał się przyznać

Marcin Hakiel i Dominika decyzją się na poważne kroki

Marcin Hakiel i Dominika nie kryją łączącego ich uczucia. W mediach społecznościowych pojawiły się już nawet pierwsze poważne deklaracje – para sprawiała sobie tatuaże z inicjałem swojej drugiej połówki, które znajdują się bardzo znaczącym palcu serdecznym. To właśnie tam zwyczajowo trafiają obrączki małżonków. W ten sposób para stara się dać do zrozumienia, że choć ich związek nie ma długiego stażu, jest bardzo poważną relacją

W ramach odpowiedzi na pytania fanów pojawiły się nawet komentarze dotyczące ślubu. Tancerz odpowiedział na przykład jednemu z fanów, że jeszcze nie są małżeństwem, a innemu internaucie, który pytał o sfinalizowanie związku i powiększenie rodziny z Dominiką, że „im więcej dzieci, tym więcej zabawy”.

Marcin Hakiel odpowiada na pytanie o ślub, fot. Instagram (2).jpg
Marcin Hakiel o planach na przyszłość, fot. Instagram/marcinhakiel
Marcin Hakiel o planach na przyszłość, fot. Instagram marcinhakiel (1).jpg
Marcin Hakiel o planach na przyszłość, fot. Instagram/marcinhakiel

ZOBACZ TEŻ: Hakiel się nie patyczkował. Ostre słowa o zwolnieniu Cichopek

Marcin Hakiel już wkrótce ponownie zostanie ojcem?

Ostatnio Marcin Hakiel po raz kolejny rozpalił internet. Czyżby Helena i Adam już wkrótce mieli doczekać się rodzeństwa? Partnerka tancerza udostępniła zdjęcie tancerza z dzieciństwa na swoim InstaStories. Na fotografii oznaczyła ukochanego, a także opatrzyła je opisem:

Chcę takie dziecko.

Marcin Hakiel nie pozostawił tego zaskakującego wyznania bez odpowiedzi. Choreograf udostępnił relację ukochanej na swoim profilu na Instagramie i dopisał komentarz od siebie:

Się postaram.

Hakiel już planuje kolejne dziecko Dominika wszystko zaplanowała, fot. Instagram marcinhakiel.JPG
Hakiel już planuje kolejne dziecko Dominika wszystko zaplanowała, fot. Instagram/marcinhakiel