Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Już jej niosą suknię z welonem". Hakiel się wygadał! Będzie ślub
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 22.02.2024 19:36

"Już jej niosą suknię z welonem". Hakiel się wygadał! Będzie ślub

"Już jej niosą suknię z welonem". Hakiel się wygadał!
fot.KAPIF

Marcin Hakiel to tancerz, który, jak wiadomo, już niedługo powróci do programu “Taniec z gwiazdami”. Były mąż Katarzyny Cichopek jest w stałym związku z partnerką Dominiką, z którą coraz częściej pokazuje się publicznie. Wydaje się, że para jest bardzo szczęśliwa, co potwierdza Hakiel. Ostatnio padły z jego ust dość zadziwiające słowa. Okazuje się, że już niedługo odbędzie się ślub.

Marcin Hakiel wraca do "Tańca z Gwiazdami"

Już jakiś czas temu wyszło na jaw, że Marcin Hakiel powróci do “Tańca  z Gwiazdami” . Po długiej przerwie tancerz wraca ze zdwojoną siłą. Były mąż Katarzyny Cichopek, zanim pojawiły się oficjalnie informacje, sam wyznał, że “jak trzeba będzie zatańczyć, to zatańczy”. Gwiazdor tańczył już w pierwszej edycji show, w którym wcielił się w rolę instruktora i występował z Katarzyną Skrzynecką.

W kolejnej odsłonie towarzyszył swojej przyszłej żonie, z którą wygrał “Kryształową Kulę”. Jak się okazało, jego duet z Cichopek był zgrany nie tylko na parkiecie, ale również w życiu prywatnym.

Teraz wiadomo, że Hakiel wraca do programu jako jeden z tancerzy i będzie towarzyszyć Dagmarze Kaźmierskiej.

Luna cierpi na rzadką chorobę. Ma ją 1:5000 osób w Polsce Komenda w chwili zatrzymania miał 23 lata. Tak zmieniło go więzienie! [FOTO]

Marcin Hakiel rozwiódł się z Katarzyną Cichopek

Od rozstania Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek minęło już sporo czasu. Para zakończyła swój związek po siedemnastu latach, jednak oboje dosyć szybko weszli w nowe relacje. Tancerz po jakimś czasie został zapytany o powód rozstania i okazało się, że kobieta miała dopuścić się zdrady. Przyznał również, że wynajął detektywów, którzy mieli znaleźć dowody na niewierność.

Artysta wyznał, że dostarczono mu zdjęcia, które mówią same za siebie. W rozmowie z “Żurnalistą” wyjawił całą prawdę.

W pewnym momencie już nie ma kłamstw, bo leży na stole to, co leży. Po 17 latach dowiadujesz się, że osoba, z którą żyłeś, jest kimś innym, ale dobra, żyjesz dalej, musisz się dogadać - przyznał Hakiel

fot.KAPIF; Marcin Hakiel rozwiódł się z Cihopek

Hakiel bierze ślub?

Marcin Hakiel w ostatnim wywiadzie wyznał o drobinę za dużo i powiedział coś, o czym jeszcze nikt nie wiedział. Podczas rozmowy towarzyszyła tancerzowi Dagmara Kaźmierska, która będzie z nim występować w “Tańcu z Gwiazdami”. Kobieta, wspominając o swoim programie “Dagmara szuka męża” powiedziała, że weźmie Marcina jako doradcę. Mężczyzna zasugerował, że on i jego partnerka są już zaręczeni, więc na pewno nie będzie uczestniczył jako kawaler.

Już mam narzeczoną więc…- wyznał Hakiel bez zastanowienia

Mężczyzna w dalszej części wywiadu przyznał, że jeszcze nie mówi o ślubie otwarcie i nie chciał powiedzieć wprost o swoich planach z Dominiką.

fot.KAPIF; Marcin Hakiel bierze ślub