Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Najzabawniejsza wpadka w "Rolnik szuka żony". Uczestnik nie wytrzymał: "Kiedy te zdjęcia były robione?"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.12.2023 17:40

Najzabawniejsza wpadka w "Rolnik szuka żony". Uczestnik nie wytrzymał: "Kiedy te zdjęcia były robione?"

Najzabawniejsza wpadka w "Rolnik szuka żony"
Najzabawniejsza wpadka w "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programy "Rolnik szuka żony"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że program “Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów, a prawdziwi fani nawet długo po zakończeniu danej edycji z chęcią powracają do starych odcinków. Niesamowite, o jakie wpadce przypomniał sobie teraz Internet!

"Rolnik szuka żony" podbija serca telewidzów!

Już w tę niedzielę będziemy świadkami długo wyczekiwanego finałowego odcinka programu “Rolnik szuka żony”. Randkowe show Telewizji Polskiej cieszy się olbrzymią popularnością, a fani z niecierpliwością czekają na moment, w którym poznają ostateczne wybory wszystkich poszukujących miłości rolników.

W oczekiwaniu na niedzielną premierę internauci postanowili przypomnieć sobie jeden z momentów, który jakiś czas temu skradł serca wszystkim widzów reality show. Jeden z uczestników nie krył swojego rozczarowania, gdy w końcu miał okazję poznać na żywo jedną z kandydatek, ubiegających się o jego serce. Dlaczego mężczyzna był tak bardzo zaskoczony obrotem spraw?

Rolnik szuka żony: Czy Waldemar oszukał wszystkich? Wymowny wpis Doroty budzi kontrowersje Wyciekł film z imprezy przyjaciół Artura. Fani są wstrząśnięci, uczestnik "Rolnik szuka żony" już jest singlem?

To była najzabawniejsza wpadka w historii programu "Rolnik szuka żony"

W programie Telewizji Polskiej wszyscy poszukujący partnerki rolnicy najpierw mają okazję przeczytać listy napisane dla nich przez wszystkie kandydatki oraz zobaczyć ich fotografie, a dopiero później decydują, które z pań zaproszą na spotkanie twarzą w twarz. Wygląda jednak na to, że nie zawsze prowadzi to do takich randek, o jakich marzyli nasi uczestnicy.

Najlepiej przekonał się o tym jeden z rolników, który na spotkanie zaprosił dziewczynę, której zdjęcie mocno przykuły jego uwagę. Niestety, po przyjściu kobiety szybko okazało się, że nie do końca wygląda ona identycznie, jak na zdjęciach. Mężczyzna nie potrafił ukryć swojego rozczarowania!

ZOBACZ TEŻ: Po udziale w programie “Rolnik szuka żony” Ewa postanowiła rozkręcić swoją karierę muzyczną. Ile trzeba zapłacić za jej koncert?

"Rolnik szuka żony": To nie jej oczekiwał! Dlaczego uczestnik był zawiedziony spotkaniem z kandydatką?

Od razu po przyjściu kobiety uczestnik “Rolnik szuka żony” dal do zrozumienia, że coś tutaj nie gra. Jego zdaniem wygląd kandydatki w ogóle nie pasował do tego, jak prezentowała się ona na wysłanych mu wcześniej zdjęciach. Rolnik był na tyle rozczarowany, że wprost zapytał swoją rozmówczynię o, to kiedy wykonane były te fotografie.

Uczestniczka reality show natychmiast przyznała, że jedno ze zdjęć zrobiła sobie rok temu, a drugie jest aktualne. Kiedy kamera pokazała wysłane do rolnika materiały, możemy zauważyć, że kobieta bardzo różni się od tego, jak uchwyciła ją kamera. Najprawdopodobniej fotografie wysłane wraz z listem zostały nieco “ulepszone” lub też zastosowano na nich kilka “poprawiaczy wyglądu”.

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego