Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: Internauci wylali na nich wiadro pomyj. Po tym, co działo się na ekranie, nie wytrzymali
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.12.2023 16:15

Rolnik szuka żony: Internauci wylali na nich wiadro pomyj. Po tym, co działo się na ekranie, nie wytrzymali

rolnik szuka żony, uczestnicy
Negatywne komentarze widzów programu "Rolnik szuka żony". fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"

Finał 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. Niestety wiele wskazuje na to, że podczas emisji decydującego odcinka przed telewizorami zasiądzie znacznie mniej widzów niż zazwyczaj. Wynika to z faktu, iż kolejna odsłona popularnego show TVP nie spotkała się z najlepszym odbiorem publiczności. Przyczyniły się do tego kontrowersyjne zachowania uczestników, które nie raz doprowadziły widzów do frustracji. W komentarzach pod najnowszym postem wylali oni wszystkie swoje żale!

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” wzbudza w widzach duże emocje

Najnowsza edycja programu „Rolnik szuka żony” wzbudza w widzach wiele emocji. Wielkie oburzenie wśród widzów wzbudził między innymi Waldemar, po tym jak na jaw wyszło, że mężczyzna utrzymywał kontakty z kobietą, która zgłosiła się do niego nieoficjalną drogą. W tym czasie w domu rolnika mieszkały zaproszone przez niego kandydatki na partnerkę. Także po tym, jak Waldemar ostatecznie zdecydował się na wybór jednej z pań, spadła na niego lawina krytycznych komentarzy, w których zarzucano mu, że jego zachowanie nie było szczere, a jedynie odegrane przed kamerą. 

Jednak nie tylko ten uczestnik jest krytykowany przez widzów programu „Rolnik szuka żony”.

"Rolnik szuka żony": Spotkali się w 4 oczy, a Dariusz zrobił coś TAKIEGO. Fani wpadli w szał „Dzieci zabrane przez dwa pogotowia”. Dramatyczne szczegóły wypadku Bardowskich wyciekły. W takim są stanie

Internauci nie kryją swojego oburzenia nowymi odcinkami programu „Rolnik szuka żony”

Choć wydawało się, że przez wiele tygodni emisji faworytami 10. edycji programu byli Artur i Sara, nawet oni padli niedawno ofiara krytycznych komentarzy. Po jednym z odcinków internauci zgodnie stwierdzili, że między wybrankami jest wiele różnic, a Sara jest zbyt infantylna dla rolnika, przez co ma na niego zły wpływ. W ten sposób wiele osób dość szybko zmieniło zdanie, i o ile wcześniej sądzili, że ich związek ma szansę przetrwać, teraz są już innego zdania. 

Fani nie wróżą szczęścia także Ani i Agnieszce. Zdaniem internautów Anna nie mogła podjąć gorszej decyzji, decydując się na kontynuację relacji z Kubą, a Agnieszka zdaniem wielu telewidzów już od samego początku nie miała szans na stworzenie udanego związku z żadnym ze swoich kandydatów. Sporą dozą kontrowersji na koncie może poszczycić się także Dariusz, który ostatnio rozsierdził fanów swoim zachowaniem podczas romantycznej kolacji z Nicolą.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z "Rolnik szuka żony" ostrzega przed udziałem w programie. “Trzeba być odpornym”

Fani programu „Rolnik szuka żony” nie są zachwyceni najnowsza edycją

Program „Rolnik szuka żony” wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Na facebookowym profilu formatu nie brakuje krytycznych komentarzy odnośnie najnowszego sezonu. Pod postami zapowiadającymi i podsumowującymi przedostatni odcinek, który został wyemitowany 3 grudnia, możemy przeczytać między innymi:

  • Dajcie od razu już finał. Zawsze jest to samo… Te uczestniczki lecą na tych gości, a po przyjeździe na gospodarstwo wychodzi coś z tych facetów. Okazuje się, z kim mają do czynienia.
  • W drugiej edycji jak się patrzyło na Grzegorza i Anię, czy Roberta i Agnieszkę, to było wiadomo, że to para. Tam nie było żadnych czułości, oni po prostu trzymali się za rękę, szli na spacer i było wszystko wiadomo. A tu sama sztuczność.
  • W nosie to mam, każdy sezon coraz gorszy.
  • Żeby chociaż 1 kochająca się para z tej serii powstała, to i tak będzie dobrze.
  • Rolnik przeobraził się w biuro matrymonialne. Poprzednie edycje były bardziej prawdziwe. Teraz to raczej lans, tak ja to widzę.
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!