Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw wspólny tatuaż, a teraz takie deklaracje. Pędzące uczucie Marcina Hakiela się nie zatrzymuje. Kiedy do tego dojdzie?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.12.2023 07:59

Najpierw wspólny tatuaż, a teraz takie deklaracje. Pędzące uczucie Marcina Hakiela się nie zatrzymuje. Kiedy do tego dojdzie?

Marcin Hakiel o planach na przyszłość, fot. Instagram/marcinhakiel
Marcin Hakiel o planach na przyszłość, fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel przez lata tworzył związek z Katarzyną Cichopek, z która doczekał się dwójki dzieci. Para ogłosiła swoje rozstanie w marcu 2022 roku, co wstrząsnęło wieloma fanami pary. Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że prowadząca „Pytanie na śniadanie” tworzy związek ze swoim redakcyjnym kolegą, Maciejem Kurzajewskim. Także jej były mąż stara się ułożyć sobie życie na nowo. 

Marcin Hakiel i jego nowa partnerka szybko pokonują kolejne etapy związku

Marcin Hakiel ostatnie miesiące spędza u boku Dominiki, która zdaje się zajmować bardzo ważne miejsce w jego sercu. Para dość szybko zdecydowała się na poważne kroki w związku, jak choćby wykonanie sobie tatuaży z pierwszą literą imienia partnera. Znajdują się one na palcu serdecznym i wzbudziły niemało zaskoczenia wśród fanów. Para nie kryje swoich uczuć, wspólnie brylując na ściankach, a także chętnie dzieli się urywkami swojego codziennego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jakiś czas temu Marcin Hakiel zdecydował się odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów na temat ślubu z Dominiką. Choć tancerze wskazał, że „jeszcze nie” są małżeństwem, taka wypowiedź może wskazywać, że za jakiś czas się to zmieni. 

Marcin Hakiel odpowiada na pytanie o ślub, fot. Instagram (2).jpg
Marcin Hakiel odpowiada na pytanie o ślub, fot. Instagram
Przełomowa chwila w nowym związku Hakiela! Na dłoniach pary zagościł wymowny symbol miłości. Są już po ślubie? Koszmar, jak potraktowali partnerkę Marcin Hakiela. Tym razem już odpowiedziała, nie mogła wytrzymać

Nowa partnerka Marcina Hakiela już świetnie dogaduje się z jego dziećmi

W jednym z niedawnych wywiadów wyszło także na jaw, że nowa partnerka Marcina Hakiela już złapała świetny kontakt z jego dziećmi. Choreograf i jego była żona ustalili opiekę naprzemienną nad swoimi pociechami, które spędzają czas po równo w domu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego. Relację z nową partnerką Marcina Hakiela para pozuje także za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie zademonstrowała między innymi wspólne zabawy w kuchni

Czy już wkrótce Helenka i Adam doczekają się młodszego rodzeństwa? Na to właśnie mogą wskazywać niedawne słowa tancerza i choreografa. 

Projekt bez nazwy - 2023-12-04T072625.576.png
Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce, fot. instagram.com/marcinhakiel
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T072609.525.png
Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce, fot. instagram.com/marcinhakiel

ZOBACZ TEŻ: Nagranie Hakiela w łóżku z ukochaną trafiło do sieci. Dominika zaczęła masować mu stopy, potem było jeszcze lepiej

Marcin Hakiel o planach na przyszłość

Niedawno Marcin Hakiel zorganizował na swoim instagramowym profilu sesję Q&A, podczas której został zapytany między innymi o plany na przyszłość. Jeden z  internautów zapytał tancerza, czy rozmawiał już z nową partnerką o planach na przyszłość. 

Chciałby pan sfinalizować związek z Dominiką? Planujecie powiększenie rodziny?

Tancerz nie wahał się długo i zdecydowała się na zaskakującą odpowiedź. Czy to deklaracja powiększenia rodziny? Oczywiście nie można być tego pewnym, ale biorąc pod uwagę tempo rozwoju związku pary, niczego nie można wykluczyć na pewno.

More kids more fun [tłum. więcej dzieci, więcej zabawy].

Marcin Hakiel o planach na przyszłość, fot. Instagram marcinhakiel (1).jpg
Marcin Hakiel o planach na przyszłość, fot. Instagram/marcinhakiel
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem