Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek będzie wściekła? Poszło o przyprawianie rogów. Wymowny przytyk nowej ukochanej Marcina Hakiela
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.12.2023 08:17

Kasia Cichopek będzie wściekła? Poszło o przyprawianie rogów. Wymowny przytyk nowej ukochanej Marcina Hakiela

Kasia Cichopek będzie wściekła?
Kasia Cichopek będzie wściekła?, fot. KAPIF; Instagram/@marcinhakiel

Marcin Hakiel coraz śmielej pokazuje swoją nową ukochaną w social mediach, a ta korzysta z okazji i również staje się coraz odważniejsza. Pod ostatnim postem tancerza pojawił się szokujący wpis Dominiki, który podzielił internautów. Czy Kasia Cichopek może być o to wściekła?

Marcin Hakiel coraz chętniej pokazuje swoją nową miłość w sieci

Każdy, kto od dłuższego czasu przygląda się aktywności tancerza w social mediach, jest w stanie zauważyć, że Marcin Hakiel lubi chwalić się swoim życiem miłośnym w internecie. Krótko po zerwaniu z Katarzyną Cichopek choreograf opowiadał o swoim samopoczuciu, a następnie zaskoczył fanów informacją o nowym związku. 

Jego ówczesna wybranka chciała pozostać anonimowa i nigdy nie pokazała swojej twarzy. Nie przeszkadzało jej to jednak w pozowaniu u boku ukochana. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a gwiazdor postawił na nową wybrankę — brunetkę o imieniu Dominika.

Obecna partnerka Marcina Hakiela nie ma najmniejszego problemu z ujawnieniem się w sieci — nie tylko chętnie pozuje na fotografiach, ale też staje się niezwykle aktywna na Instagramie. Jej ostatni komentarz podzielił internautów.

Wyszła na jaw szokująca decyzja Marcina Hakiela. W tle wielkie pieniądze. Kasia Cichopek nie ma już złudzeń Już zastępuje jej mamę? Od niedawna są razem, a nowa partnerka Marcina Hakiela tak zajmuje się jego córką

Czy ukochana Marcina Hakiela chciała wbić szpilkę Kasi Cichopek?

Każdy doskonale wie, że związek Marcina Hakiela i Kasi Cichopek nie zakończył się w najlepszej atmosferze. Tancerz wielokrotnie podkreślał, że podejrzewał żonę o zdradę i wynajął prywatnych detektywów, którzy upewnili go w jego przypuszczeniach. Okazało się, że prezenterka spotykała się już wtedy z kolegą po fachu — Maciejem Kurzajewskim.

I choć sama aktorka lub też jej nowy partner nigdy nie skomentowali tej sprawy, Marcin nie ma wątpliwości, że nie była ona mu. Słowa choreografa potwierdziła również była żona Macieja Kurzajewskiego — Paulina Smaszcz.

Trudną przeszłość Marcina Hakiela postanowiłą wykorzystać jego nowa ukochana, która pokusiła się o zaskakujący komentarz. Wszystko z powodu zabawnej fotografii z rogami.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel zaskoczył Kasię Cichopek. Ta decyzja może ją sporo kosztować.

Ukochana Marcina Hakiela podzieliła internautów. Co na to Kasia Cichopek?

Na profilu tancerza na Instagramie pojawiło się zabawne zdjęcie z ukochaną, na którym widzimy, jak Dominika pozuje w łóżku, choreograf ma na sobie świąteczne rogi renifera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdy nie komentarz, jaki znalazł się pod zdjęcie zakochanych.

Kochanie, ode mnie tylko takie rogi, innych nie będzie. PS należy nam się medal za ten weekend i Oscar i Grammy też. Kocham

Można się domyślać, że partnerka choreografa chciała w ten sposób nawiązać do zdrady jego byłej żony, o której jeszcze rok temu było niesamowicie głośno w polskich mediach. Fani są zawiedzeni postawą Dominiki i uważają, że powinna powstrzymać się od tak bolesnych słów i przytyków w stronę Kasi Cichopek.

Wszystko super, tylko po co ten tekst o rogach? Strasznie żałosne jest bycie w nowym związku i wracanie ciągle do przeszłości

Rogi już były... Teraz już będzie tylko lepiej - czytamy pod postem Marcina Hakiela