Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była. Czy dziecko jej to wybaczy?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 16.12.2023 09:12

Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była. Czy dziecko jej to wybaczy?

Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była, fot. Instagram/katarzynacichopek, marcinhakiel
Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była, fot. Instagram/katarzynacichopek, marcinhakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez wiele lat byli szczęśliwym małżeństwem, które cieszyło się sporą popularnością w polskim show-biznesie. W czasie swojego związku para doczekała się dwójki dzieci – Adama i Heleny. Niedawno dziewczynka świętowała swoje urodziny. 

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek wspólnie wychowują dzieci

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel latami cieszyli się udaną karierą i małżeństwem. Mimo rozstania dzielą się opieką nad swoimi dziećmi, które spędzają część czasu w domu mamy, a część u taty. Para stara się stawiać ich dobro na pierwszym miejscu – podczas tegorocznej pierwszej komunii świętej Heleny byli małżonkowie wspólnie pojawili się na uroczystej ceremonii w kościele, a następnie dziewczynka mogła świętować swój ważny dzień nie na jednym, a aż na dwóch przyjęciach, które zorganizowali dla niej rodzice. 

Para wspólnie podzielił się także uczestnictwem w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego – Katarzyna Cichopek odprowadziła dziewczynkę na uroczystość, a Marcin Hakiel ją odebrał. 

Marcin Hakiel już tego nie wytrzymał! Wyrzucił, co teraz dzieje się między nim, a Cichopek. BOLESNE Nie mogli tego zachować dla siebie. Maciej Kurzajewski ogłosił to na wizji. Gratulacje płyną z całej Polski

Marcin Hakiel wyprawił córce przyjęcie urodzinowe

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie pozostają w najlepszych stosunkach. Jak zdradził jakiś czas temu tancerz i choreograf, komunikują się ze sobą wyłącznie w sprawach dotyczących dzieci, a ich kontakt odbywa się za pośrednictwem wyznaczonych przedstawicieli. 

Niedawno córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela świętowała swoje 10. urodziny. Tancerz i choreograf zdecydował podzielić się zdjęciami ze świętowania tej ważnej okazji na swoim profilu na Instagramie. Jak można zauważyć, na solenizantkę czekał specjalny tort z dekoracją w postaci toru do kręgli, a cała ceremonia, w której udział wzięli jej rówieśnicy, odbywała się na kręgielni. Na jednym ze zdjęć można zauważyć zadowoloną Helenę, która trzyma w dłoniach kulę do kręgli. 

Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram marcinhakiel 1.png
Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram/marcinhakiel
Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram marcinhakiel 3.jpg
Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram/marcinhakiel
Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram marcinhakiel 2.jpg
Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram/marcinhakiel

ZOBACZ TEŻ: Wyszła na jaw szokująca decyzja Marcina Hakiela. W tle wielkie pieniądze. Kasia Cichopek nie ma już złudzeń

Kasia Cichopek nie pojawiła się na przyjęciu córki

Katarzyna Cichopek nie pojawiła się na przyjęciu urodzinowym córki dla jej przyjaciół. Obecna była za to partnerka Marcina Hakiela, czyli Dominika. 

Katarzyna Cichopek nie przebywała w tym czasie nawet w kraju. Jakiś czas temu prezenterka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by poprowadzić serię koncertów dla Polonii. Kilka dni po jej wyjeździe i gorącym pożegnaniu na lotnisku dołączył do niej jej ukochany, Maciej Kurzajewski. Obecnie gwiazdy TVP chętnie dzielą się kadrami ze wspólnego spędzania czasu w USA. Mama Heleny z pewnością jednak jakoś wynagrodzi córce swoją nieobecność spowodowaną służbowymi zobowiązaniami.

Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram katarzynacichopek.png
Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak, fot. Instagram/katarzynacichopek
Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił