Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda "Gogglebox" przekazała dramatyczne wieści
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.02.2024 08:41

Gwiazda "Gogglebox" przekazała dramatyczne wieści

Izabela Zeiske
Izabela Zeiske przekazała łamiące wieści o swojej mamie. Fot. instagram.com/iza_zeiske

“Gogglebox. Przed telewizorem” to program, który pokochała cała Polska. Izabela Zeiske razem ze swoją mamą oraz synem są jednymi z najpopularniejszych bohaterów tego formatu. Widzowie z zainteresowaniem śledzą perypetie rodziny również w mediach społecznościowych. To właśnie dowiedzieli się o łamiących serce wydarzeniach, które spadły na jej członków. Izabela Zeiske ze łzami w oczach wydała dramatyczny apel.

Gwiazda "Gogglebox" wstrząsnęła widowią programu nagłym komunikatem

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" już od kilku lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Zaskakujący format, w którym uczestnicy oglądają i komentują różne programy emitowane w telewizji, wypromował już wiele osób, które uchodzą w całym kraju za popularne. Są to m.in. Sylwia Bomba czy Agnieszka Kotońska. Widzowie pilnie śledzą również losy rodziny Zeiske.

Izabela Zeiske występuje na łamach programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w towarzystwie syna Joachima oraz swojej mamy. Rodzina w szybkim tempie podbiła serca widzów swoim poczuciem humoru oraz ciepłą atmosferą. Już na pierwszy rzut oka można się zorientować, że członków familii łączy bardzo silna więź. Niestety dziś w nocy Izabela Zeiske przekazała dramatyczne wieści, które dotyczą jej ukochanej mamy.

Nie żyje gwiazda Netflixa. Swego czasu musiała dostać azyl Nie żyje bohaterka "Gogglebox". Tragiczne wieści właśnie spłynęły, ciężko uwierzyć. Fani brytyjskiej edycji w rozpaczy

Gwiazda "Gogglebox" trafiła do szpitala

Izabela Zeiske z "Gogglebox" występuje na łamach programu z synem Joachimem, a od kilku sezonów również razem z mamą, która jest nazywana przez chłopaka “bunią”. Starsza kobieta szybko skradła serca publiczności, ponieważ okazało się, że jest dziarską emerytką z ogromnym poczuciem humoru. Swoimi uwagami bohaterka niejednokrotnie skradła całe show. Wygląda jednak na to, że jej stan nagle się pogorszył.

Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie “Gogglebox. Przed telewizorem” nie pojawi się seniorka rodziny Zeiske. Starsza kobieta nagle trafiła do szpitala. Dziś w nocy Izabela Zeiske przekazała swoim fanom dramatyczne informacje dotyczące jej stanu zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią

Izabela Zeiske z "Gogglebox" przekazała łamiące wieści

Izabela Zeiske znana z programu "Gogglebox" aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Liczne grono widzów z uwagą śledzi profil kobiety na Instagramie, na którym informuje ona o bieżących wydarzeniach z życia całej rodziny. Dziś w nocy przekazała swoim fanom na platformie niezwykle przykre wieści. Okazuje się, że dotyczą one jej ukochanej mamy, która od kilku sezonów razem z nią oraz Joachimem występuje na łamach "Gogglebox’a". Seniorka miała nagle trafić do szpitala, a jej stan jest poważny.

Są takie momenty, kiedy człowiek nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do życia i radosny, nie potrafi tej radości wykazać. Właśnie z Chimkiem wróciliśmy ze szpitala. Od rana tam byliśmy z naszą babunią. Przyjechaliśmy tylko właściwie tak na moment do domu. Chimek za chwilę wraca, ja muszę tutaj coś porobić. I powiem tylko jedno: bardzo was proszę o modlitwę za mamuchnę, bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was – apelowała ze łzami w oczach Izabela Zeiske.

W tle słychać było również Joachima, którego głos drżał od emocji. Nie da się ukryć, że ta sytuacja jest niezwykle trudna dla wszystkich członków rodziny. 

Projekt bez nazwy - 2024-02-09T085133.359.png
Izabela Zeiske przekazała łamiące wieści o swojej mamie. Fot. instagram.com/iza_zeiske
Projekt bez nazwy - 2024-02-09T085108.258.png
Izabela Zeiske przekazała łamiące wieści o swojej mamie. Fot. instagram.com/iza_zeiske
Tagi: Gogglebox
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego