Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani "Gogglebox" w rozpaczy. Nie żyje ich ulubienica
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 10.02.2024 13:44

Fani "Gogglebox" w rozpaczy. Nie żyje ich ulubienica

Gogglebox
instagram.com/iza_zeiske; CanvaPro

Izabela i Joachim Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” podzielili się przykrą informacją. Fani są załamani.

Gwiazda „Gogglebox” przekazała tragiczne wieści

Izabela Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” przekazała straszne informacje. Właśnie zmarła jej mama, która także dała się poznać w programie TTV. Kobieta miała 88 lat i była uwielbiana przez fanów programu. W ostatnim czasie występowała w formacie stacji, gdzie fani pokochali ją za cięte komentarze. Podczas nagrań kobieta była nawet aktywniejsza niż syn Izy Zeiske, Joachim. 

Mama Izabeli Zeiske, czyli Teresa Orczyk, zwana „Bunią”, już od jakiegoś czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi. Kobieta trafiła do szpitala pod koniec 2022 roku, ale wówczas udało jej się wrócić do zdrowia, a nawet na ekrany, gdzie mogła nadal bawić telewidzów swoimi kąśliwymi uwagami. 

Robert El Gendy z „PnŚ” kilka razy otarł się o śmierć. „Mam anioła stróża” Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią

Gwiazda „Gogglebox” pożegnała mamę

Ostatnio problemy mamy Izabeli Zeiske ponownie się zaostrzyły, o czym poinformowała w dniu wczorajszym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” przekazała, że stan Teresy Orczyk jest poważny, a ona wraz z synem właściwie nie opuszczali jej boku. Izabela Zeiskę zaapelowała także do swoich fanów o modlitwę za zdrowie jej mamy. 

Są takie momenty, kiedy człowiek nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do życia i radosny, nie potrafi tej radości wykazać. Właśnie z Chimkiem wróciliśmy ze szpitala. Od rana tam byliśmy z naszą babunią. Przyjechaliśmy tylko właściwie tak na moment do domu. Chimek za chwilę wraca, ja muszę tutaj coś porobić. I powiem tylko jedno: bardzo was proszę o modlitwę za mamuchnę, bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was.

ZOBACZ TEŻ: Zmarł wybitny dziennikarz. Prowadził pierwszą "śniadaniówkę" w TVP

Zmarła mama Izabeli Zeiske z programu „Gogglebox”

Niestety tym razem Teresa Orczyk nie miała tyle szczęścia i przegrała walkę z chorobą. Izabela Zeiske poinformowała o śmierci mamy za pośrednictwem mediów społecznościowych. W opublikowanym przez nią poście czytamy łamiące serce pożegnanie z ukochaną mamą:

Serce nasze przepełnia żal, smutek… rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI… Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą bez granic, oddaną bez reszty Matką i Babcią… Nie wiem jak poradzimy sobie bez CIEBIE…

Mamę gwiazdy pożegnała także stacja TTV. Na profilu stacji w mediach społecznościowych opublikowano wspomnienie zmarłej i kondolencje dla jej najbliższych. Pod postami posypały się komentarze pełne smutku z powodu odejścia seniorki.

  • Moje serce jest z Wami. Nie znamy się osobiście, ale Bunię pokochałam całym sercem.
  • Wyrazy współczucia. Zawsze pozostanie w pamięci jako wesoła starsza pani z ciętym dowcipem.
  • Wyrazy współczucia dla rodziny i dla nas. Będzie nam brakowało Buni.
  • O mój Boże, moja ulubiona z „Gogglebox” osóbka w ostatnim czasie. Ogromne współczucia.
Projekt bez nazwy - 2024-02-09T085133.359.png
Izabela Zeiske przekazała łamiące wieści o swojej mamie. Fot. instagram.com/iza_zeiske
Projekt bez nazwy - 2024-02-09T085108.258.png
Izabela Zeiske przekazała łamiące wieści o swojej mamie. Fot. instagram.com/iza_zeiske
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik