Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Śmierć gwiazdy "Googleboxa" wstrząsnęła fanami. Słowa wnuka rozdzierają serce
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.02.2024 15:38

Śmierć gwiazdy "Googleboxa" wstrząsnęła fanami. Słowa wnuka rozdzierają serce

pani Bunia i Joachim Zeiske
CanvaPro, Instagram @joachimzeiske

Ten program podbił serca wielu ludzi w Polsce. Osoby oglądające i komentujące najróżniejsze formaty emitowane w telewizji, poprawiały humor i wzbudzały duże emocje. Jedną z rodzin, występujących chętnie przed telewizorem, jest Izabela Zeiske, jej syn Joachim oraz mama Teresa — pieszczotliwie nazywana Bunią. Dziś media obiegła informacja o śmierci starszej pani. Wpis jej wnuka bardzo wzrusza.

"Gogglebox. Przed telewizorami" skradł serca fanów

To jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych na antenie TTV. Jak się okazuje, oglądanie innych osób, które zapatrzone w produkcje telewizyjne komentują je w zabawny sposób, jest niezłym sposobem na spędzenie wieczoru. Uczestnikami są bardzo różne osoby. Do najbardziej charakterystycznych twarzy należą przyjaciółki Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska, koledzy w składzie: Mateusz “Big Boy” Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus oraz rodzina Kotońskich.

Bohaterowie show oglądają popularne formaty pojawiające się na antenach różnych stacji, to między innymi paradokumenty takie jak “Szpital” czy “Dlaczego ja?", serwisy informacyjne lub popularne seriale. Emisja programu trwa od 2014 roku i do tej pory wyemitowano 19 sezonów. Obecnie fani oczekują kolejnej edycji, która będzie miała swoją premierę 26 lutego.

Gwiazda "Gogglebox" przekazała dramatyczne wieści Fani "Gogglebox" w rozpaczy. Nie żyje ich ulubienica

Nie żyje Bunia z "Gogglebox"

Widzowie uwielbiają, kiedy na ekranach podczas emisji programu pojawia się Joachim Zeiske ze swoją mamą Izą. Niesamowita energia pomiędzy rodzicielką i synem sprawia, że uśmiechy nie opuszczają twarzy fanów. O ich popularności może świadczyć między innymi fakt, że oboje zgromadzili również duże społeczności na swoich instagramowych profilach. Od czasu do czasu u ich boku pojawiała się również przedstawicielka kolejnego pokolenia, czyli babcia Joachima nazywana pieszczotliwie Bunią.

instagram izazeiske.png
Źródło: Instagram @iza_zeiske

Wczoraj Izabela przekazała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że jej mama trafiła do szpitala i niezbyt dobrze się czuje. W odpowiedzi fani przesyłali rodzinie liczne słowa wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, dziś w mediach pojawiła się informacja o śmierci pani Buni. Słowa pożegnania pojawiły się między innymi na profilu Facebook stacji TTV, na której emitowany jest “Gogglebox. Przed telewizorem”.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje bohaterka "Gogglebox". Tragiczne wieści właśnie spłynęły, ciężko uwierzyć. Fani brytyjskiej edycji w rozpaczy

Tak żegnają Bunię bliscy

Babcia Joachima Zeiske walczyła z ciężką chorobą. Choć bliscy nie chcieli ujawnić szczegółów przechodzonego schorzenia, czuć było, że sprawa jest naprawdę poważna. Niestety, pomimo hospitalizacji nie udało się uratować życia pani Teresy Orczyk. Na profilach członków rodziny pojawiły się wzruszające publikacje.

"Serce nasze przepełnia żal, smutek... rozpacz
Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI…
Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze.
MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą bez granic, oddaną beż reszty Matką i Babcią.....
Nie wiem jak poradzimy sobie beż CIEBIE…"

- czytamy na profilu Izabeli Zeiske, uczestniczki programu “Gogglebox. Przed telewizorami”, córki Teresy Orczyk.

Słowa pożegnania w stronę zmarłej kobiety przekazał również jej wnuk - Joachim. Te słowa rozdzierają serce.

"Moja Kochana Bunia
Byłaś I zawsze pozostaniesz w moim sercu NAJLEPSZĄ Babunią jaką można mieć. Dziękuję Tobie Bunia za Wszystko, bez Ciebie nie byłbym tym kim jestem.
Nie potrafię wyrazić jak bardzo będzie nam Ciebie brakować...
Zawsze kochający
Twój Chimuś"

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!