Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Największe gwiazdy w śniadaniówce Polsatu. Są też ulubieńcy z dawnego PnŚ
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.07.2024 09:20

Największe gwiazdy w śniadaniówce Polsatu. Są też ulubieńcy z dawnego PnŚ

Ibisz, Polsat
fot. KAPiF; Polsat

Już jakiś czas temu w mediach gruchnęła informacja, iż telewizja Polsat postanowiła stworzyć własny program śniadaniowy. Do tej pory stacja nie miała w swojej ofercie nic, czym mogłaby rywalizować z “Pytaniem na śniadanie” czy “Dzień Dobry TVN”. Ten stan rzeczy już niedługo ulegnie zmianie, a w nowej śniadaniówce pojawi się mnóstwo znanych i uwielbianych gwiazd, które z pewnością przyciągną przed ekrany tłumy. Wiemy już, kto poprowadzi show!

Polsat ogłosił nazwę swojej nowej śniadaniówki

Polsat jest jedna z czołowych stacji telewizyjnych w Polsce jeszcze do niedawna nie posiadał swojego programu śniadaniowego. Tymczasem mnóstwo osób od razu po przebudzeniu jako pierwsze włącza telewizor, by móc zapoznać się z informacjami z kraju i ze świata. “Pytanie na Śniadanie” i “Dzień Dobry TVN” od dawna rywalizują ze sobą o względy widzów, jednak Polsat był w tym wyścigu daleko za nimi. Według najnowszych informacji ta sytuacja już wkrótce ulegnie zmianie. 

Liderzy telewizji prywatnej i publicznej od wielu lat zapewniają sobie wysoką oglądalność już od samego rana, właśnie dzięki programom śniadaniowym. Dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, najwyraźniej zauważył tę tendencję, dlatego postanowił wdrożyć na antenę własną śniadaniówkę. W poniedziałek wieczorem ogłoszono, że program będzie nosił nazwę “Halo, tu Polsat”. Czy skład prowadzących przyciągnie publiczność przed ekrany? Już wiadomo, kogo niedługo zobaczymy w programie. Nazwiska, które znalazły się na liście, należą do największych gwiazd!

Ślubne show Janachowskiej znika z ramówki. Polsat już podjął decyzję w jej sprawie To jego będziemy teraz widywać z Cichopek? To nie byłby pierwszy raz

Uwielbiany prezenter wystąpi w nowej śniadaniówce Polsatu

Program śniadaniowy telewizji Polsat już od samego początku będzie musiał się zmierzyć z dużą konkurencją. Dziennikarze, którzy go poprowadzą, mają przyciągnąć przed telewizory jak najwięcej osób. Co ciekawe, będą to nie tylko gwiazdy stacji, ale również m.in. ulubieńcy dawnego “Pytania na Śniadanie”! Wszystko wskazuje na to, że Edward Miszczak zamierza wykorzystać rozgoryczenie publiczności po masowych zwolnieniach na swoją korzyść. 

Już jakiś czas temu “Plejada” poinformowała, że do ekipy nowej śniadaniówki ma dołączyć m.in. Aleksander Sikora, który na początku br. był zmuszony pożegnać się z TVP. Jakie inne nazwiska znajdziemy na liście prowadzących? Teraz wszystko stało się jasne!

olek sikora.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Awantura o kasę: Najgorsza nagroda w historii wszystkich programów

Plejada gwiazd w nowej śniadaniówce Polsatu. Kto poprowadzi program?

W poniedziałek wieczorem stacja Polsat wyemitowała zwiastun swojej nowej śniadaniówki. Dzięki temu wiadomo, że program będzie nazywać się “Halo, tu Polsat”. To jednak nie wszystko! Na krótkim filmiku pojawili się prowadzący. Ich twarze były zakryte, jednak można ich było rozpoznać po włosach, ubiorze czy zachowaniu. Kto znalazł się w szeregach show?

Dzięki kadrom w zwiastunie widzowie mogli łatwo się domyśleć, że program poprowadzą 3 pary prowadzących. Będą to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna oraz Maciej Rock i Agnieszka Hyży. W pomniejszej roli na ekranach pojawi się również Aleksander Sikora. Jesteście zaskoczeni? 

Śniadaniówka Polsatu ma trafić na ekrany już pod koniec sierpnia i być nadawana w piątki, soboty i niedziele. Co ciekawe za program jest odpowiedzialna Luiza Zając, czyli była producentka “Dzień Dobry TVN”. 

cichopke, kurzajewski.jpg
Fot. KAPiF