Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Reżyser "Królowych życia" przerwał ciszę, ujawnił zachowanie Gabriela Seweryna na planie. Wszyscy z ekipy to widzieli
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.12.2023 10:12

Reżyser "Królowych życia" przerwał ciszę, ujawnił zachowanie Gabriela Seweryna na planie. Wszyscy z ekipy to widzieli

Reżyser „Królowych życia” ujawnił zachowanie Gabriela Seweryna na planie, fot. kadr z programu „Królowe życia”
Reżyser „Królowych życia” ujawnił zachowanie Gabriela Seweryna na planie, fot. kadr z programu „Królowe życia”

28 listopada media obiegła przykra wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna. Projektant futer zyskał popularność za sprawą udziału w programie „Królowe życia”. Co sądzi o nim reżyser formatu?

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie w Głogowskim Szpitalu Powiatowym po nagłym zatrzymaniu krążenia. Informację o jego zgonie potwierdziła rzeczniczka szpitala. Wiele wątpliwości wśród internautów i fanów celebryty budzą jednak okoliczności zdarzeń, do których doszło na kilka godzin przed tym, jak lekarze przegrali walkę o życie projektanta futer

Sprawa śmierci Gabriela Seweryna zostanie zbadana przez prokuraturę, po tym jak wpłynęło do niej zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Niektórzy dopatrują się w jego zgodnie winy załogi karetki, która miała bać się o swoje bezpieczeństwo i przerwać udzielanie pomocy projektantowi futer. Znamy już wstępne wyniki sekcji zwłok, ale niestety nie udzieliły one odpowiedzi na temat przyczyny śmierci celebryty. 

Podano szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna. Szok, kto przekazał informację. Rodzina pogrążona w żalu Przełom w śledztwie ws. Śmierci Gabriela Seweryna. Rekonstrukcja zdarzenia rzuca nowy obraz sprawy

Reżyser „Królowych życia” o smirci gabriela Seweryna

Piotr Wąsiński, reżyser formatu „Królowe życia”, który przyniósł szeroką rozpoznawalność Gabrielowi Sewerynowi, przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską, że w ostatnich miesiącach z powodu natłoku pracy nie utrzymywał kontaktu z Gabrielem Sewerynem. Z tego powodu nie zdołał pożegnać się z projektantem futer, który brał udział w programie w latach 2016-2020 roku.

Odpaliliśmy właśnie nowy format, swego rodzaju następcę „Królowych życia”, program „Diabelnie boskie”. Zajmuje mi to dużo czasu i nie wiedziałem dokładnie, co się działo w ostatnich miesiącach z Gabrielem. Dziś oczywiście bardzo żałuję, że nie miałem jak się do niego odezwać, spotkać, pogadać.

ZOBACZ TEŻ: Edzia ostro o zachowaniu Kamila wobec Gabriela Seweryna. “Nie wiem dlaczego sobie na to pozwolił”

Jakby był Gabriel Seweryn na planie „Królowych życia”?

Reżyser programu „Królowe życia” wspomniał także Gabriela Seweryna i to, jaki był na planie formatu. Piotr Wąsiński wspomniał, że dni, w których wyjeżdżali z ekipą do Głogowa, by nagrywać segmenty formatu skupiające się na Gabrielu i jego partnerze, zawsze były pełne radości. Mężczyzna nie ukrywa także, że wiadomość o śmierci projektanta futer mocno nim wstrząsnęła.

Ta wiadomość gruchnęła nagle, zupełnie nie byliśmy na nią przygotowani. I oczywiście bardzo, bardzo nas zasmuciła. Został żal tak ogromny, jak ogromna była sympatia do Gabriela. Wszyscy z ekipy programu bardzo go lubili, a wyjazdy do niego, do Głogowa, to zawsze były radosne dni na planie. Był dla wszystkich bardzo miły, wnosił do pracy swoje świetne poczucie humoru.

Źródło: Wirtualna Polska

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego
Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować
Gosia Andrzejewicz, Gabriel Seweryn
Gosia Andrzejewicz, Gabriel Seweryn
Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła całą Polską. Na kilka godzin przed śmiercią projektant futer znany z programu “Królowe życia” połączył się z fanami za pośrednictwem transmisji na żywo. Jej fragment obiegł już cały Internet, dzięki czemu o tragicznych okolicznościach odejścia celebryty słyszeli już niemal wszyscy. Gosia Andrzejewicz była klientką pracowni futer Gabriela Seweryna. W obliczu rozdzierających wieści o śmierci projektanta z Głogowa nie mogła przejść obojętnie. W krótkim wywiadzie z naszą redakcją opowiedziała, jak wpłynęła na nią ta smutna informacja oraz co gwiazdor zrobił dla niej przed śmiercią.
Czytaj dalej
Tylko u nas: "Byliśmy w kontakcie, tragiczna sprawa". Joanna Bartel o Gabrielu Sewerynie. To pamięta sprzed jego śmierci
Joanna Bartel, Gabriel Seweryn
Joanna Bartel, Gabriel Seweryn
28 listopada zmarł Gabriel Seweryn, projektant futer znany Polakom z programu “Królowe życia”. Okoliczności, w których odszedł, budzą ogromne kontrowersje. Przed śmiercią gwiazdor poprowadził transmisję na żywo, na której z płaczem i paniką relacjonował, że ratownicy ze znajdującej się nieopodal karetki nie chcą mu pomóc, a on jest przekonany, że umrze. Swoimi odczuciami względem tej strasznej tragedii podzieliła się z nami Joanna Bartel. Aktorka podzieliła się wspomnieniami o Gabrielu Sewerynie, a także zdradziła, że utrzymywali sporadyczny kontakt.
Czytaj dalej