Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Były Mister Polski wpadł w oko szejkowi. "Mogłem zarobić pół miliona"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.02.2024 21:31

Były Mister Polski wpadł w oko szejkowi. "Mogłem zarobić pół miliona"

Jakub Kucner
TRICOLORS/East News, CanvaPro

Jego kariera rozpoczęła się od zwycięstwa w wyborach na Mistera Polski. Pojawia się w serialach telewizyjnych i na planach zdjęciowych. Postanowił opowiedzieć swoją historię na łamach książki autobiograficznej. Niektóre historie w niej umieszczone mogą zmrozić krew w żyłach.

Jakub Kucner został Misterem Polski

Jest modelem, aktorem i prezenterem telewizyjnym. W 2017 roku uzyskał tytuł Mistera Polski, a w kolejnym roku wywalczył dla kraju pozycję II wicemistera podczas wyborów ogólnoświatowych w Tajlandii, zaś kilka miesięcy później został I Wicemisterem Supranational. Grał epizody w takich serialach jak: “Barwy szczęścia”, “Na sygnale” oraz “M jak miłość”. Na swoim koncie ma również udział w programie “Taniec z gwiazdami”, a portal “Plejada” w 2018 roku nominował go do nagrody w kategorii “Debiut Roku”

EN_01352848_0508.jpg
Źródło: TRICOLORS/East News

Jakub Kucner znany jest również ze swojej aktywności charytatywnej. W przeszłości podjął współpracę ze Stowarzyszeniem “Mali Bracia Ubogich”, wyjeżdżał również na misje humanitarne do Gambii. Jest współzałożycielem fundacji “Power Rangers”, której celem jest niesienie pomocy dzieciom z krajów afrykańskich

Miss Supranational 2023. Aleksandra Klepaczka zawalczy o tytuł najpiękniejszej na świecie. Kim jest piękność z Bukowca? Wykształcenie Krystyny Sokołowskiej. Czym zajmuje się Miss Polonia 2022? Ma nietypowy zawód

Jakub Kucner rozwija swoją karierę

Kariera polskiego Mistera nie zakończyła się po pięciu minutach, jak to może się dziać przy okazji tego typu sukcesów. Jakub Kucner wykorzystał swoją szansę i wciąż możemy go oglądać w uwielbianych przez rzesze osób produkcjach telewizyjnych. Kilka tygodni temu mężczyzna opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu “M jak miłość”.

Oprócz tego, Mister Polski udziela się w kampaniach reklamowych i stale rozwija się w modelingu. Wkrótce ma postawić pierwsze kroki w zupełnie nowej branży, a chodzi o pisarstwo. Jakub Kucner zapowiedział niedawno, że na rynku pojawi się jego autobiografia przedstawiająca kulisy modelingowego świata.

ZOBACZ TEŻ: Miss Polski 2022: całe show skradły Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Ich ubiór uderzał w oczy

Jakub Kucner zdradził kulisy branży modelingowej

Tytuł jego publikacji brzmi “Cena nie gra roli”. Ma opowiadać o początkach kariery Jakuba Kucnera, obejmując również liczne ciekawostki z branży modowej, w której od lat się udziela. 

“Pamiętam siebie i innych uczestników konkursów piękności z tamtego okresu. Wszyscy marzyliśmy o tym, żeby zostać modelami albo celebrytami z milionowymi kontami na Instagramie. Wejść do świata show biznesu, wielkich kontraktów reklamowych, mody na światowym poziomie. Byliśmy młodzi, ambitni i nieprzygotowani na to, co na nas czekało tuż po ogłoszeniu werdyktu”

- cytuje fragment utworu portal “Plejada”.

Jest jednak pewna informacja, która może zaszokować wiele osób. Show-biznes pełen jest różnych zdarzeń, które nie mieszczą się w kompasie moralnym większości społeczeństwa. Jakub Kucner przekonał się o tym na własnej skórze. Po sukcesie osiągniętym w Tajlandii zaproponowano mu pracę wartą grube pieniądze.

“Wiecie, jaką dostałem jedną z pierwszych propozycji, kiedy zostałem Wicemisterem Global? Nie, nie była to oferta wzięcia udziału w kampanii reklamowej, o której tak marzyłem. Mogłem zarobić pół miliona w weekend, towarzysząc pewnemu szejkowi. Co miałbym robić? Możecie się domyślić”

Co musiałoby się stać, aby mężczyzna zgodził się na układ z tajemniczym szejkiem? Wszystko wskazuje na to, że szczegóły tej i innych opowieści z show-biznesu znajdą się w środku książki, którą przygotował Jakub Kucner.

Tagi: jakub kucner
Czy mężczyzna wytrzymałby poród? Rafał Maślak postanowił sprawdzić
YouTube/ Rafał Maślak
Rafał Maślak
Rafał Maślak wybrał się do Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji, aby za pomocą specjalnej aparatury, sprawdzić jaki ból odczuwa kobieta podczas porodu. ,,To nie było nic fajnego. Drogie kobiety naprawdę pełen szacunek”. Rafał Maślak to były Mister Polski. 29 marca 2019 roku wraz ze swoją żoną Kamilą Nicpoń przywitali na świecie dziecko. Chłopiec ma na imię Maksymilian. W tym czasie Rafał założył również kanał na YouTube „Maksymalny tata”. Pokazuje tam ważne momenty z życia dziecka, a także porusza tematy związane z ciążą i wychowywaniem dzieci.
Czytaj dalej
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? Dzieli ich 9 lat
marcelina zawadzka i rafał jonkisz
Fot. isntagram.com @marcelina_zawadzka @rafal_jonkisz
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz to nowa para show-biznesu? Zainteresowanie mediów właśnie wzbudził związek prezenterki i modela. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dzieli ich 9 lat różnicy. To dojrzałość Rafała miała zadecydować o jego powodzeniu. Chłopak w wieku 13 lat stracił tatę i musiał szybko dorosnąć. Czy para jest zakochana? Modelka niedawno obchodziła swoje 30 urodziny, a model zaledwie w 2016 roku był nominowany do Mistera. 21-letni Rafał już od jakiegoś czasu zabiegał o serce Marceliny. Ta z kolei miała za sobą kilka burzliwych związków. Media spekulują, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz mają się ku sobie. Jak wygląda ich relacja?
Czytaj dalej