Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski w wyznaniu życia. Płomienne słowa jak wołanie o pomoc
Kamil  Świętek
Kamil Świętek 11.12.2023 20:24

Michał Wiśniewski w wyznaniu życia. Płomienne słowa jak wołanie o pomoc

Michał Wiśniewski w wyznaniu życia
Michał Wiśniewski w wyznaniu życia, Fot. KAPiF

Michał Wiśniewski to postać polskiego show-biznesu, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Niegdyś szalenie popularny skandalista, obecnie nieco bardziej stateczny, choć nie mniej kontrowersyjny celebryta, po raz kolejny szokuje opinię publiczną. Jego wyznanie brzmi jak wołanie o pomoc.

Michał Wiśniewski w tarapatach

Michał Wiśniewski od momentu zmniejszenia ilości występów na wielkiej scenie stał się szalenie aktywny w social mediach. Czy jednak przystopował ze swoim rock&rollowym stylem życia? Z pewnością nie.

Liczne rozwody, huczne wesela oraz ekskluzywny styl życia to niemalże elementy tożsamości Michała Wiśniewskiego. Tożsamości, która być może już niedługo odejdzie w zapomnienie za sprawą tarapatów, w które wpadł lider zespołu Ich Troje.

Dopiero świętowali 3 lata małżeństwa, a tu takie wieści. Pola i Michał Wiśniewski zmierzają w kierunku rozstania? Michał Wiśniewski wprost o NOWOTWORZE złośliwym. Przykre słowa zaszokowały nawet dziennikarza

Michał Wiśniewski z wyrokiem. Czy wywinie się spod litery prawa?

Michał Wiśniewski ma za sobą kilka trudnych tygodni. Długa sądowa batalia, zakończona nieprawomocnym wyrokiem sądu, nie jest końcówką jego problemów z prawem. Artyście grozi bowiem wyrok 1.5 roku pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 80 tys. zł, za sprawę związaną ze SKOK-iem Wołomin.

Michał Wiśniewski deklaruje, że w sądowej batalii nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Piosenkarz liczy na to, że złożona apelacja oraz dalsze potyczki z wymiarem prawa oczyszczą go z zarzutów. Jak podaje celebryta, cała ta sytuacja mocno zmieniła jego mniemanie o polskim wymiarze prawa:

Nie żyję w państwie prawa, w którym zasada domniemania niewinności jest tą naczelną. Nie żyję w państwie, w którym trzeba udowodnić winę, a w państwie, w którym trzeba się obronić, a wiadomo, nie każdego stać. Mały, złośliwy człowiek wydał wyrok. (…) Będę walczył do samego końca, bo jestem niewinny. Moi prawnicy pracują nad apelacją, a ja nad filmem, który bezkompromisowo potraktuje ten temat. Potrzebuję czasu, ale dam radę – podaje Michał Wiśniewski na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: TAK Pola zareagowała na skazanie Michała Wiśniewskiego. Przekazała mężowi ukrytą wiadomość?

Poruszające wyznanie Michała Wiśniewskiego jak wołanie o pomoc

Na łamach swojego Instagrama, Michał Wiśniewki gorzko wypowiada się również o Polsce:

Wracamy do Polski. Do najpiękniejszego kraju, w którym mogłem przyjść na świat i najgorszego państwa, w jakim przyszło mi żyć. Jedynego, czego pragnąłem po latach sukcesów i porażek, był spokój za oknem w postaci uśmiechu mojej żony. Próżno go szukać, choć każdego dnia zakłada maskę jak każda kobieta i podnosi mnie na duchu, a w głębi serca czuje strach – kontynuuje Michał Wiśniewski na swoim Instagramie.

Chociaż fani Michała Wiśniewskiego, natychmiast zasypali go komentarzami wsparcia, trudno nie odnieść wrażenia, że wpis piosenkarza brzmi jak wołanie o pomoc i akt bezradności.

Źródło: voxfm.pl