Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski wprost o NOWOTWORZE złośliwym. Przykre słowa zaszokowały nawet dziennikarza
Michał Fitz
Michał Fitz 03.09.2023 15:10

Michał Wiśniewski wprost o NOWOTWORZE złośliwym. Przykre słowa zaszokowały nawet dziennikarza

Michał Wiśniewski
fot. KAPiF; Michał Wiśniewski zmagał się z nowotworem

Trzeba przyznać, że życie nie oszczędzało Michała Wiśniewskiego, choć niektórzy pochopnie mogliby stwierdzić, że jest ono dla niego niemal bajkowe. Artysta długo zmagał się jednak z uzależnieniem, a w pewnym momencie dopadł go także nowotwór.

Michał Wiśniewski i jego walka o zdrowie

Najbardziej przewlekłym i niewdzięcznym problemem, z którym Wiśniewskiemu przyszło się zmagać, jest jego choroba alkoholowa. Ta w pewnym momencie poważnie wyniszczała jego organizm, a sam piosenkarz nie wyobrażał sobie życia bez procentów. Dziś udaje mu się jednak żyć w trzeźwości, choć walka z nałogiem nie jest łatwa.

Swego czasu opowiadał nawet, że to właśnie przez alkohol rozpadała się większość jego związków. Odpierał wówczas plotki o jego rzekomych romansach. Przyznał wówczas, że w życiu miał tylko jedną kochankę. Była nią flaszka.

POSYPAŁY się gratulacje. Maciej Kurzajewski przekazał cudowne wieści. Cichopek w skowronkach?!

Michał Wiśniewski zmagał się z nowotworem

Dekadę temu organizm Wiśniewskiego zaczął także dewastować nowotwór. Na szczęście dla artysty został on wykryty w na tyle odpowiednim momencie, że sprawę udało się rozwiązać. Zmagania z rakiem niewątpliwie wycieńczyły go i to nie tylko fizycznie. Dało się odczuć również jego wyczerpanie mentalne.

Swego czasu udzielił bowiem zatrważającej wypowiedzi w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem, w której przyznał, że czuje się, jakby miał 90 lat, a nie 43, jak wskazywała jego metryka. Wtedy też przyznał, że chciałby być już ze swoim ojcem, gdyby tylko od niego to zależało. Sęk w tym, że jego tata od dawna już nie żył.

Michał Wiśniewski o dzieciach

Sołtysika wręcz zamurowało, gdy Wiśniewski wspomniał o tym, że chciałby być z ojcem. W dalszym przypływie szczerości wokalista wprost powiedział, że dalej żyje tylko dla swoich dzieci. Te zawsze był jego oczkiem w głowie i do dziś ma z nimi świetny kontakt.

Nie widzę żadnego powodu innego niż moje dzieci, żeby się życiem delektować

Źródło: Pudelek/ TTV