Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dopiero świętowali 3 lata małżeństwa, a tu takie wieści. Pola i Michał Wiśniewski zmierzają w kierunku rozstania?
Michał Fitz
Michał Fitz 27.09.2023 22:54

Dopiero świętowali 3 lata małżeństwa, a tu takie wieści. Pola i Michał Wiśniewski zmierzają w kierunku rozstania?

Michał i Pola Wiśniewscy
fot. KAPiF; Michał i Pola Wiśniewscy

Michał Wiśniewski musi żyć z przylepioną mu przez opinię publiczną plakietką najbardziej kochliwego artysty polskiego show-biznesu. Nie jest ona zresztą całkowicie bezpodstawna, bo piosenkarz ma obecnie już piątą żonę. Nie brakuje sugestii, że Pola może nie być ostatnią.

Michał Wiśniewski i jego piąta żona

Wcześniejsze partnerki Wiśniewskiego też były w jakimś stopniu osobami publicznymi. Jego piąte małżeństwo pod tym względem jest kompletnie inne, gdyż Pola nie była znana przed wyjściem za niego, a poznał ją przez jedną z aplikacji randkowych.

Mimo nietypowego początku od razu między nimi zaiskrzyło. Para niedawno świętowała trzecią rocznicę ślubu, a pomimo całkiem krótkiego stażu małżeńskiego już może pochwalić się dwójką synów, którzy nazywają się Falco Amadeus i Noel Cloe. Drugi z nich przyszedł na świat raptem parę miesięcy temu, o czym oczywiście pisaliśmy.

Ależ piękna nastolatka! Zobacz jak wyrosła córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Kryzys w małżeństwie Michała Wiśniewskiego?

Choć Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych chętnie pokazuje się z żoną i nawet wyznaje jej miłość, medialne doniesienia sugerują, że w ich życiu nie dzieje się najlepiej. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki mówiące o tym, że para udała się na wspólną terapię. Pisaliśmy o tym tutaj.

Żona miała mieć za złe swojemu mężowi, że często zostaje z synami sama, a ten tłumacząc się pracą, ciągle znika z domu. To, co obydwoje pokazywali fanom, kompletnie jednak z taką narracją nie współgrało. Jaka jest prawda?

Wróżka przepowiada Wiśniewskim przyszłość

Kulisy relacji Wiśniewskich na tyle zaczęły interesować media i opinię publiczną, że magazyn “Twoje Imperium” postanowił sprawdzić, jaki los dla małżeństwa został zapisany w gwiazdach. O pomoc poproszono więc popularną tarocistkę. Co przepowiedziała?

Okazuje się, że również ona dostrzegła w kartach tarota niechybny koniec piątego małżeństwa lidera “Ich Troje”. Wróżka uważa, że pretensje Poli są słuszne i nie zdoła ona zmienić zachowania swojego męża, co w ostatecznym rozrachunku doprowadzi do rozstania. Cóż, pozostaje więc życzyć Wiśniewskim, że tym razem los jednak okazał się ślepy.

wiśniewski z żoną.jpg
Michał Wiśniewski z żoną Polą
fot. KAPiF