Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TAK sponsorzy Michała Wiśniewskiego zareagowali na jego wyrok. Muzyk właśnie przekazał wieści
Michał Fitz
Michał Fitz 10.11.2023 16:13

TAK sponsorzy Michała Wiśniewskiego zareagowali na jego wyrok. Muzyk właśnie przekazał wieści

Michał Wiśniewski
fot. KAPiF;instagram.com/m_wisniewski1972 Michał Wiśniewski przekazał ważne informacje

Kilka tygodni temu Michał Wiśniewski usłyszał druzgocącą informację. Sąd wydał wyrok, według którego wokalista powinien pójść na jakiś czas do więzienia. To z pewnością pokrzyżowało sporo planów wokalisty. Teraz muzyk przekazał, jak zareagowali na to jego partnerzy biznesowi.

Michał Wiśniewski z poważnym wyrokiem

Pod koniec ubiegłego miesiąca sąd uznał Michała Wiśniewskiego za winnego przedłożenia nierzetelnych informacji, na mocy których otrzymał od SKOK Wołomin pożyczkę o wartości 2,8 miliona złotych. Wymiar sprawiedliwości nie był względem niego łaskawy.

Muzyk został bowiem skazany na karę grzywny w wysokości 80 tysięcy złotych i przede wszystkim pozbawienia wolności w wymiarze 1,5 roku! Wyrok nie jest jednak prawomocny i wokalista będzie chciał się od niego odwoływać. Nie czuje się winnym.

Magda Gessler z prawomocnym wyrokiem sądu. Spotka ją kara, a przecież chciała dobrze

Michał Wiśniewski się nie poddaje

Niejedna osoba kompletnie by się w takiej sytuacji załamała i zamknęła w domu, czekając na to, aż prawnicy ją z tej sytuacji wyciągną. Michał Wiśniewski nie zamierza jednak swego życia w ten sposób przeczekać. Aktywnie działa, również charytatywnie.

Jak poinformował w swoich mediach społecznościowych,  już kolejny rok z rzędu rusza z akcją “Wiśnia dzieciom”. W jej ramach odwiedza domy dziecka i materialnie pomaga podopiecznym tych placówek. Do tej pory spory wkład w to wsparcie mieli sponsorzy. Tym, jak wiadomo, bardzo zależy na wizerunku i z byle kim nie współpracują. 

Michał Wiśniewski o reakcji sponsorów

Niewykluczone, że w innych przypadkach duże firmy zrezygnowałyby ze wsparcia akcji z uwagi na problemy prawne organizatora, ale nie w tym wypadku. Jak poinformował Wiśniewski, dotychczasowi partnerzy nie odwrócili się od niego i kolejny rok będą chcieli wspólnie czynić dobro.

Żaden z partnerów się nie wycofał, a wręcz przeciwnie, dlatego bardzo się cieszę, że wspólnie z gośćmi specjalnymi odwiedzimy domy dziecka

Michał Wiśniewski.jpg