Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski pokazał fotki z Wigilii. Kto by pomyślał, że tak to u nich wygląda. Jedna rzecz zadziwia
Michał Fitz
Michał Fitz 25.12.2023 09:50

Michał Wiśniewski pokazał fotki z Wigilii. Kto by pomyślał, że tak to u nich wygląda. Jedna rzecz zadziwia

Michał Wiśniewski
Boże Narodzenie u Michała Wiśniewskiego fot. KAPiF; instagram.com

Boże Narodzenie to czas, który przede wszystkim powinno się spędzić z rodziną. W przypadku tych patchworkowych, po przejściach nie zawsze jest to jednak możliwe. Wydawać by się więc mogło, że Michał Wiśniewski nie spędzi świąt w rodzinnym komplecie. A tu proszę.

Michał Wiśniewski i jego rodzina

Trzeba przyznać, że więzi rodzinne Michała Wiśniewskiego są dosyć skomplikowane. Wokalista miał w swoim życiu już 5 żon, a z trzema z nich ma łącznie aż sześcioro dzieci. Xavier i Fabienne są owocem miłości piosenkarza z Mandaryną. Z kolei Vivienne i Etienette to córki Anny Świątczak. Najmłodsza dwójka, Falco i Noel, to dzieci obecnej żony Wiśniewskiego, Poli.

Ostatniej dwójki można więc było się spodziewać na Wigilii Wiśniewskich, ale obecność pozostałej czwórki nie była już wcale taka oczywista. Tymczasem wszyscy wspólnie zasiedli przy jednym stole, co Michał aż musiał uwiecznić.

Michał Wiśniewski w wyznaniu życia. Płomienne słowa jak wołanie o pomoc Michał Wiśniewski rozstał się ze swoją czwartą żoną po 6 latach. Powód zdumiewa

Boże Narodzenie u Michała Wiśniewskiego

Wczoraj w godzinach wieczornych, gdy wszyscy zasiadali przy rodzinnych, wigilijnych stołach, Michał postanowił się pochwalić faktem, że i u niego tak to wygląda. Opublikował więc fotkę, na której widać całą, uśmiechniętą familię. Z oczywistych względów nie ma na niej tylko byłych żon, które przecież mają już własne rodziny.

Przy okazji nie sposób nie docenić Michała Wiśniewskiego, który od lat musi mierzyć się z przypiętą mu łatką niewiernego kobieciarza, a tymczasem udowadnia, jak rodzinnym człowiekiem jest. Sprawić, by gromadka dzieci, które mają różne mamy, tak się dogadywała, to nie lada sztuka.

ZOBACZ TEŻ: TAK sponsorzy Michała Wiśniewskiego zareagowali na jego wyrok. Muzyk właśnie przekazał wieści
 

Fani zachwycają się Świętami u Wiśniewskiego

Jak można było przypuszczać, również fani Michała Wiśniewskiego bardzo docenili fakt, że ten zebrał całą rodzinę na Boże Narodzenie. Pod wspomnianą wyżej fotkę pojawiła się cała masa gratulacji, życzeń i komplementów.

Panie Michale ma Pan cudowne dzieci, wspaniałą rodzinę i to jest największy w życiu skarb!

Pięknie Wam razem

Zdrowych i Wesołych Świąt dla całej rodzinki

Michał, jesteś wielki. Zazdroszczę ci takiej rodzinki